Нові надходження на сайт

Вітаємо учнів, учителів, батьків зі святом останнього дзвоника!

Щиро дякуємо освітянам за професійність, доброту й терпіння у навчанні та вихованні учнів! А школярам бажаємо успішного складання ЗНО, вступних іспитів до вишів, теплого літа й гарного відпочинку! 

___________________________

Наказ ВОКМС від 16.04.2019 № 38 "Про прийом дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти на 2019-2020 навчальний рік"

Детальніше за посиланням "Початкова освіта"

________________________________

 

27.02.2019. Наказ Міністерства освіти і науки України № 236 від 21.02.2019 " Про внесення змін до навчальних програм з історії України для 5-9 та 10-11 класів закладів загальної середньої освіти"

Детальніше за посиланням "Історія та правознавство"

_______________________

27.02.2019Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України (№ 236 від 21.02.2019 р.) внесено зміни до навчальних програм з історії України для 5 – 11 класів закладів загальної середньої освіти, зокрема передбачено вивчення в 11 класі питань щодо створення Православної Церкви України та надання Томосу про автокефалію – МОН змінило програми та дало рекомендації вчителям.

Детальніше за посиланням "Історія та правознавство"

_______________________________

Нації вмирають не від інфаркту.
Спочатку їм відбирає мову.
Ліна Костенко

21 лютого представники всіх націй і народностей світу відзначають Міжнародний день рідної мови. Свято було започатковано у листопаді 1999 року на тридцятій сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО у Парижі.
Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» – звучало у заголовку документа. Міжнародне свято рідної мови мало послугувати захисту мови як культурної спадщини кожної окремої національності, кожної народності на нашій планеті.
Історія свята, на жаль, має трагічний початок. 21 лютого 1952 року у Бангладеш (Східний Пакистан) пакистанська влада жорстоко придушила демонстрацію людей, які виражали свій протест проти урядової заборони на використання в країні своєї рідної – бенгальської, мови. Відтоді кожного року Бангладеш відзначає день полеглих за рідну мову. Саме за пропозицією цієї країни ЮНЕСКО проголосило 21 лютого Міжнародним днем рідної мови.
Рідна мова для кожної людини є важливим елементом культурної свідомості. Вона накопичує традиції й досвід попередніх поколінь і дозволяє передати їх нащадкам. Мова – це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат кількатисячолітньої еволюції кожного етносу. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу. За оцінкою фахівців, із 6000 мов, які нині існують, половина з них знаходиться під загрозою зникнення у найближче десятиріччя. Тому ЮНЕСКО своїм Рішенням прагне підтримувати мову як ознаку культурної приналежності особи. Привернення уваги міжнародної спільноти до цієї теми – важливий крок до визнання необхідності захистити різноманіття культур. Окрім того, організація вважає, що вивчення іноземних мов та багатомовність є ключами до взаєморозуміння та взаємоповаги.
В Україні це свято відзначають з 2002 року, коли для зміцнення державотворчої функції української мови та сприяння вільному розвитку і використанню інших мов національних меншин України було видане розпорядження “Про відзначення Міжнародного дня рідної мови”.

_________________________

25.01.2019 Стартувала безкоштовна онлайн-платформа для підготовки до ЗНО

Детальніше за посиланням " Інформація керівникам шкіл"

____________________________

25.01.2019  Із 2019 року процедура реєстрації учасників та порядок визначення результатів ЗНО дещо зміняться порівняно з попередніми роками. Відповідні зміни зафіксовано в Наказі Міністерства освіти і науки України  від 07.12.2018 № 1353 «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів щодо зовнішнього незалежного оцінювання».

Детальніше за посиланням "ЗНО"

______________________________

14.01.2019  Графік проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту  науково-дослідницьких робіт учнів-членів Житомирського територіального відділення Малої академії наук України

Детальніше за посиланням  "МАН"

________________________________

11.01.2019 Наказ " Про перенесення робочих днів у 2019 році"

Детальніше за посиланням " Інформація керівникам шкіл"

________________________________

14.12.2018 Підсумкові протоколи І (районного) етапу  Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН Овруцького районного наукового товариства школярів.

Детальніше за посиланням  "МАН"

________________________________

02.10.2018  Протоколи ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

Детальніше за посиланням "Предметні олімпіади"

_________________________________ 

Шановні освітяни!

          Щиро і сердечно вітаємо  Вас із професійним святом –  Днем працівників освіти, яке об'єднує всіх тих, хто відкриває  двері у квітучий сад знань, науки, мудрості.

         Діти - майбутнє держави. І саме Ви невтомно і наполегливо плекаєте це майбутнє - молоде покоління свідомих, талановитих        громадян нашої країни. Ви несете людям добро, Вам вірять, до Вашої думки прислухаються, у Вас вчаться. Завдяки Вашій повсякденній праці діти долучаються до тих невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи.

          Бажаємо  Вам, дорогі освітяни, успіхів у вашій благородній педагогічній діяльності, нових творчих знахідок, міцного здоров’я, творчої енергії та людської поваги.

        Нехай ніколи не згасає світло Вашої душі, тепло Вашого серця до улюбленої професії. Хай кожен Ваш день повниться новою радістю та перемогою, хай здійснюються Ваші плани в ім'я щасливого майбутнього України. Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!

               З професійним святом!

___________________________________

   20.08.2018 Положення про конкурс на посаду керівників закладів загальної середньої освіти

Детальніше за посиланням " Нормативно-правова база"

________________________

20.08.2018  МОН винесло на обговорення нову редакцію правопису

Детальніше за посиланням " Інформація керівникам шкіл"

_________________________

Визначення результатів ЗНО-2018 у датах

               Результатом  ЗНО  є кількісна оцінка рівня навчальних досягнень учасника тестування.
Як відомо, результати  ЗНО з кожного навчального предмета визначаються за двома критеріями:
1) рейтинговою шкалою 100 - 200 балів - для всіх учасників зовнішнього оцінювання, які подолали поріг «склав/не склав»;
2) шкалою 1 - 12 балів - для учасників зовнішнього оцінювання з числа випускників системи середньої освіти, які вибрали цей навчальний предмет для проходження державної підсумкової атестації  у формі ЗНО.
Визначення результатів зовнішнього оцінювання з кожного навчального предмета  передбачає декілька етапів. Визначимо основні з них, які найбільш цікавлять учасників тестування:
          Розміщення правильних відповідей до завдань тестів:
математика - 23 травня;
українська мова і література - 25 травня;
іспанська мова - 30 травня;
німецька мова - 30 травня;
французька мова - 30 травня;
англійська мова - 4 червня;
біологія - 5 червня;
історія України - 7 червня;
географія - 11 червня;
фізика - 12 червня;
хімія - 14 червня.
          Обробка бланків відповідей учасників ЗНО:
математика - до 9 червня;
українська мова і література - до 11 червня;
іноземні мови, біологія - до 12 червня;
історія України, географія - до 15 червня;
фізика, хімія - до 18 червня.
          Встановлення порогу «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО:
математика, українська мова і література, іноземні мови, біологія - до 14 червня;
історія України, географія, фізика, хімія - до 20 червня.
          Розміщення на інформаційних сторінках учасників ЗНО результатів тестування:
математика, українська мова і література, іноземні мови, біологія - до 15 червня;
історія України, географія, фізика, хімія - до 21 червня.
          Передання навчальним закладам відомостей результатів державної підсумкової атестації:
математика, українська мова і література, іноземні мови, біологія - до 15 червня;
історія України, географія, фізика, хімія - до 21 червня.

___________________________

Державна підсумкова атестація 2018!

НОРМАТИВНІ ДОКУМЕНТИ:
– Наказ МОН України № 1547 від 30.12.2014 «Про затвердження Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти»;
– Лист МОН № 1/9-27 від 22.01.18 «Щодо особливостей проведення державної підсумкової атестації з іноземних мов у 2017/18 навчальному році»;
– Лист МОН № 1/9-66 від 31.01.2018 «Про організоване завершення 2017/2018 н. р. та особливості проведення ДПА у закладах загальної середньої освіти»;
– Лист МОН № 1/9-185 від 27.03.2018 «Щодо проведення державної підсумкової атестації у закладах загальної середньої освіти в 2017/2018навчальному році».
1.Державна підсумкова атестація здобувачів початкової освіти (4клас):
ДПА здобувачів початкової освіти цього року буде здійснена з метою внутрішнього моніторингу якості освіти у формі підсумкових контрольних робіт.
Контрольні роботи будуть проведені з двох предметів: української мови (передбачає оцінювання результатів навчання з української мови та читання) і математики.
Для проведення іспитів у 4-х класах школами мають використовуватись єдині завдання, які укладають вчителі, відповідно до затверджених МОН України орієнтовних вимог до змісту завдань.
ДПА з української мови учнів, які почали вивчати її в поточному навчальному році, здійснюється за бажанням батьків.
У закладах загальної середньої освіти з навчанням або вивченням мов національних меншин учні можуть додатково проходити ДПА з третього предмета: мови національної меншини.
Результати ДПА не враховуються при виставленні річних оцінок з предметів, з яких учень (вихованець) проходив атестацію.
2.Державна підсумкова атестація здобувачів базової середньої освіти (9 клас):
Державна підсумкова атестація учнів 9-х класів буде здійснюватись у письмовій формі з трьох предметів: українська мова, математика та предмет за вибором.
Предметом за вибором за рішенням педагогічної ради може бути один із зазначених навчальних предметів: українська література, зарубіжна література, іноземна мова (англійська, німецька, іспанська або французька мова), історія України, всесвітня історія, правознавство, географія, біологія, хімія, фізика та інформатика.
У закладах освіти з навчанням або вивченням мов національних меншин третім предметом для проведення ДПА можуть бути мова національної меншини або інтегрований курс «Література».
Завдання для проведення ДПА укладатимуть учителі, відповідно до затверджених МОН орієнтовних вимог до змісту атестаційних завдань.
Результати ДПА не будуть враховуватись при виставленні річних оцінок з предметів, з яких проводилась атестація.
3.Державна підсумкова атестація здобувачів повної загальної середньої освіти (11 клас):
Шкільні іспити здобувачів повної загальної середньої освіти будуть проведені у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Основна сесія тестування триватиме від 22 травня до 13 червня, додаткова - від 02 до 14липня.
Реєстрацію для проходження ДПАу формі ЗНО здійснено з 06 лютого до 19 березня.
Державна підсумкова атестація у формі ЗНО буде проведена з трьох предметів: українська мова; математика або історія України (учні мають право обрати один із зазначених предметів незалежно від профілю закладу освіти); предмет за вибором.
Предметом за вибором може стати один із таких навчальних предметів: біологія, хімія, фізика, географія, іноземна мова (англійська, або німецька, або іспанська, або французька мова), математика, історія України (період ХХ - початок ХХІ століття).
Учні, які другим предметом для проходження ДПА оберуть математику, можуть обрати для проходження ДПА з третього предмета історію України і навпаки.
У закладах освіти з навчанням або вивченням мов національних меншин учні можуть додатково проходити ДПА з четвертого предмета – мови національної меншини. ДПА з мови національної меншини проводиться за місцем навчання за завданнями, що укладаються вчителями закладу освіти.
Для визначення оцінок за ДПА у формі ЗНО зараховуватимуться результати виконання всіх завдань сертифікаційної роботи ЗНО або частини з них (залежно від навчального предмета).
Заклади освіти отримають відомості про результати зовнішнього оцінювання у вигляді оцінок учнів за шкалою 1-12 балів у період від 15 до 21червня.
Учасники тестування, роботу над тестом яких буде достроково припинено у зв’язку із порушенням процедури проходження ЗНО, отримають 1 бал за ДПА з цього предмета.
Рекомендаціями МОН України також визначені інші особливості проведення державної підсумкової атестації для деяких категорій учнів, умови участі у додатковій сесії ЗНО тощо.
___________________________

10.05.2018  Адміністрація Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти просить звернути увагу осіб, які навчаються в закладах загальної середньої освіти  і проходитимуть у 2018 році зовнішнє незалежне оцінювання, на те, що при вході до пункту проведення ЗНО учасник повинен пред'явити такі документи:

1) паспорт;

2) сертифікат або інший документ, серія і номер яких зазаначені в Сертифікаті;

3) запрошення-перепустку.

     У зв'язку з тим, що великою кількістю вищевказаних осіб не здійснено формування запрошень-перепусток, розміщених на інформаційних сторінках, створених на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (http://testportal.gov.ua/), просимо вжити заходи щодо інформування учасників ЗНО про таку необхідність.

__________________________

02.05.2018    Проект Закону " Про повну загальну середню освіту"

Детальніше за посиланням " Інформація керівникам шкіл"

_________________________

18.04.2018    Орієнтовні вимоги до змісту атестаційних робіт  з географії

Детальніше за посиланням " Географія"

________________________

17.04.2018     Орієнтовні вимоги до змісту атестаційних робіт  з української мови та літератури

Детальніше за посиланням " Українська мова та література"

_________________________

 

16.04.2018  Доводимо до Вашого відома лист МОН "Про забезпечення виконання наказу Міністерства освіти і науки України 21 лютого 2018 р. № 176"

Детальніше за посиланням  "Підручники"

______________________

11.04.2018      Доводимо  до  Вашого відома  лист МОН від  04. 04. 2018 р.      № 2.2-857 "Щодо проекту ранньої дуальної освіти"

_____________________

10.04.2018   Накази МОН від 21.02.2018 № 176 та від 02.04.2018  №310  "Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 1, 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти"

Детальніше за посиланням  "Підручники"

______________________

21.03.2018. Лист Міністерства освіти і науки України від 19.03.2018 № 1/9-161 для ознайомлення та керівництва в роботі.

Детальніше за посиланням " Інформація керівникам шкіл"

__________________________

 Це слово людської надії,

 Це слово крізь хрести і прах,

 Крізь пил віків, усе в сльозах,

 Пробилось, вижило, зоріє,

 Горить у мене на устах!..  

          М. Вінграновський     

Свято було засновано  в листопаді 1999 року на 30 сесії генеральної конференції ЮНЕСКО. І вперше Всесвітній день поезії пройшов у 2000 році в Парижі. В Україні всесвітній день поезії почав відзначатися з 2004 року.  «Поезія, — йдеться у відповідному рішенні ЮНЕСКО, — може стати відповіддю на найгостріші і найглибші духовні питання сучасної людини, але для цього необхідно привернути до неї широку суспільну увагу. Крім того, Всесвітній день поезії повинен дати можливість ширше заявити про себе невеликим видавництвам, чиїми зусиллями, в основному, доходить до читачів творчість сучасних поетів, літературним клубам, що відроджують одвічну традицію живого поетичного слова».

10 фактів до свята

1. Найдавніші вірші з'явилися у ХХІІІ ст до н. е. Їхній автор - аккадська принцеса і жриця Ен-Хеду-Ана. Вона писала про богів.

2. У Китаї поетів страчували за сумну поезію. Ідея такої цензури належала імператору Цяньлун. Він правив у XVIII ст. Сумними вважали вірші, у яких згадували минулі досягнення маньчжурської династії, до якої належав імператор.

3. Одну поезію можна було прочитати 2 848 способами. Поезію-паліндром, створила китайська поетеса Су Хуей у ІV ст. Поезія представляла квадрат з ієрогліфів розміром 29×29. Цю поему можна прочитати, переходячи квадратом вправо або вліво, по горизонталі, вертикалі і навіть діагоналі.

4. Найбільше цитують поета Вільяма Шекспіра. Десята частина оксфордського цитатника має рядки його сонетів, комедій і трагедій. За цитуванням перевершує Шекспіра лише Біблія. Картинки по запросу творчество шекспір

5. Кубинський поет Хуліан дель Касаль помер від сміху. Хоча свої вірші він писав у песимістичній манері. Поет вечеряв з друзями, один з них розповів анекдот. У Касаля почався напад неконтрольованого сміху. Це викликало розшарування аорти, кровотечу і раптову смерть. Поезія - як живопис: один твір полонить тебе більше, якщо ти будеш розглядати його зблизька, а інший - якщо відійдеш подалі (Горацій)

6. Англійський поет Данте Россетті в труну дружини поклав неопубліковані поеми. Через кілька років йому запропонували видати книгу, але поет не зміг відновити вірші по пам'яті. Тоді тіло дружини ексгумували. Згодом поеми опублікували.

7. В Амстердамі поет читає вірші на церемонії похорону. Це стосується самотніх людей. Їх поховання організовує муніципалітет. Він наймає поета, який складає на честь померлого вірші.

8. Австрійського поета Райнера Марію Рільке до п'яти років одягали у дівочі сукні. Він народився у родині, де до цього у віці двох тижнів померла дочка. Тому два з шести його імен, Рене і Марія, були жіночими. Мати також одягала Рільке у дівочі сукні і грала з ним, як з дівчинкою.

 9. Поет Генріх Шиллер черпав натхнення від запаху гнилих яблук. Тарілка з ними завжди стояла у його кабінеті, коли він працював.

10. Володимира Маяковського звинувачували у шахрайстві. Причиною стали його вірші у манері "драбинкою". Суму гонорару поетові визначали за кількістю рядків.

               Вітаємо  Вас зі Всесвітнім днем поезії. Нехай її бурхливе джерело наповнює Ваші серця безмежною блакиттю, дарує натхнення, гарний настрій та легкі рими.

_____________________

20.03.2018.  Доводимо до вашого відома лист КПНЗ " ЖОЦНТТУМ" ЖОР від 19.03.2018 № 3-154 " Про проведення Міжнародної науково-практичної конференції учнів-членів МАН " Україна очима молодих". Просимо довести зміст даного листа до учнів та працівників ЗЗСО.

____________________

19.03.2018. Наказ № 45 від 19.03.18 "Про внесення змін до складу атестаційної комісії ІІ рівня"

Детальніше за посиланням " Атестація педагогічних працівників"

________________________

Шановні колеги,  жінки-освітянки!

    З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято - 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдо­рожче, що є у нашому житті, - щастя, радість, надія, кохання, - пов'язане з жінкою.

    Без Вас, дорогі жінки, не було б стільки світла, лю­бові і тепла. Ви наповнюєте будні яскравими фарба­ми, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ.

    Щиро вітаємо Вас і Ваші родини з Міжнародним жіночим днем 8 Березня.

    Нехай кожен Ваш день буде сонячним і радісним, не­хай довкола Вас панують любов і гармонія, а на Вашу честь розквітають квіти й звучить музика. Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму. Бажає­мо Вам щастя й удачі, міцного здоров’я, здійснення всіх мрій та бажань. Хай у Ваших оселях завжди панують мир, злагода і добробут.

            Нехай Вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог.

______________________

Запрошення-перепустки для участі у ПРОБНОМУ зовнішньому незалежному оцінюванні вже в "особистому кабінеті"

Учасники пробного ЗНО можуть зайти в "особистий кабінет" на сторінку "предмети тестування" та роздрукувати запрошення-перепустку, де вказано час та місце проведення пробного ЗНО.

_____________________

01.03.2018. Про підсумки ХХІ обласної виставки "Сучасна освіта Житомирщини-2018"

Детальніше за посиланням " Сучасна освіта Житомирщини-2018"

_____________________

28.02.2018. Про проведення обласного семінару-практикуму для керівників гуртків декоративнно-прикладної творчості

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам шкіл"

_____________________

28.02.2018.   Про проведення XII обласного фестивалю-конкурсу учнівської молоді "Великодні дзвони-2018"

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам шкіл"

_____________________

Наказ від 23.01.2018 р. № 22 " Про перенесення робочих днів у 2018 році"

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам шкіл"

______________________

Про підсумки проведення районної педагогічної виставки " Сучасна освіта Житомирщини - 2018 "

Детальніше за посиланням " Сучасна освіта Житомирщини-2018"

______________________

22.02.2018. Про внесення змін до наказу відділу освіти від 08.02.2018 № 28

Детальніше за посиланням "Атестація педагогічних працівників"

______________________

16.02.2018.  Про внесення змін до складу атестаційної комісії відділу освіти райдержадміністрації  на 2017-2018 н.р.

Детальніше за посиланням "Атестація педагогічних працівників"

______________________

13.02.2018. Міжнародний  дитячо-юнацький  фестиваль народного мистецтва «Смарагдові витоки»

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам шкіл"

______________________

12.02. 2018. Лист  МОН " Щодо документів, які посвідчують особу"

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам шкіл"

________________________

12.02.2018.  Про проведення школи громадської і волонтерської участі та патріотичного виховання «Агенти змін»

Детальніше за посиланням МАН

________________________

09.02.2018.  Про вибір і замовлення підручників для 5 класу

Детальніше за посиланням  "Підручники"

_______________________

09.02.2018       До уваги директорів шкіл!

У зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації в області та з метою попередження розповсюдження грипу і ГРВІ змінилися терміни проведення конкурсу-захисту:

12-13 лютого – літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства;

15-16 лютого – мовознавства, екології та аграрних наук;

17-18 лютого – фізики і астрономії, математики, економіки, комп’ютерних та технічних наук;

19-20 лютого – історії, філософії та суспільствознавства.

______________________

09.02.2018.  Про організацію гарячого харчування учнів 1-11 класів закладів загальної середьонї освіти

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

______________________

06.02.2018. Інструкція щодо реєстрації осіб, які складають ДПА у формі ЗНО: випускники закладів загальної середньої освіти 2018 року; учні (слухачі) закладів професійної освіти; студенти закладів вищої освіти

Детальніше за посиланням ЗНО

________________________

06.02.2018. Про заходи щодо профілактики та боротьби з грипом та гострими респіраторними інфекціями. Пам'ятка для керівників закладів освіти.

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

_________________________

26.01.2018  Терміни проведення ІІ етапу Всеукраїського конкурсу-захисту МАН

Детальніше за посиланням МАН

_________________________

19.01.2018 Основні зміни в процедурі реєстрації для учасників ЗНО-2018

ЗНО-2018

Детальніше за посиланням ЗНО

____________________

03.01.2018.

Зразок наказу : Про встановлення надбавки за вислугу років педпрацівникам шкіл району

Детальніше за посиланням Кадрова робота

______________________

28.12.2017. VIII Всеукраїнський конкурс на кращий веб-сайт закладу освіти

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

______________________

20.12.2017. Проект СТАТУТУ (нова редакція) (оновлений)

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

______________________

13.12.2017.

Проект СТАТУТУ (нова редакція)

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

______________________

11.12.2017.

Графік проведення обласних олімпіад

Список переможців районних олімпіад (оновлено)

Детальніше за посиланням Предметні олімпіади

______________________

08.12.2017. Нагородження (документи)

Детальніше за посиланням Кадрова робота

______________________

05.12.2017. ЗАЯВА про реєстрацію громадянина у системі надання послуг в електронній формі (Пенсійний фонд)

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

______________________

01.12.2017. V Всеукраїнська науково-практична конференція «Права людини: історичний вимір і сучасні тенденції»

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

______________________

29.11.2017. Оголошення про проведення конкурсу-захисту МАН

Детальныше за посиланням МАН

______________________

29.11.2017.

Семінар практичних психологів та соціальних педагогів відбудеться 30 листопада на базі Тхоринської ЗОШ. Від’їзд від адміністрації в 09.00.

______________________

28.11.2017. Про проведення конкурсу для обдарованої молоді.

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

______________________

27.11.2017.

Про організацію навчання за екстернатною формою у 2017/2018 навчальному році/

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

______________________

17.11.2017.

Міжнародний конкурс для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів України та української діаспори «Українознавчі пріоритети навчально-виховного процесу»

Про проведення V обласного конкурсу «Літературна майстерня»

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

______________________

17.11.2017.

Про атестацію педагогічних працівників в 2017-2018 навчальному році

Список педагогічних працівників, яких атестуватиме  районна атестаційна комісія в 2018 році

Детальніше за посиланням Атестація педагогічних працівників

_____________________

17.11.2017. Щодо проведення конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у 2017/2018 н.р.

Детальніше за посиланням МАН

_____________________

10.11.2017. Увага абітурієнтам!!! Безкоштовна освіта у Словаччині.

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

_____________________

07.11.2017. 9 листопада – День української писемності та мови

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

_____________________

03.11.2017. 80-ті роковини початку "Великого терору"-масових політичних репресій 1937-1938

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

_____________________

03.11.2017. «Шкільний портал» пропонує учням 11-х класів району пройти пробне ЗНО

Детальніше за посиланням ЗНО

_____________________

30.10.2017.

На виконання  доручення голови облдержадміністрації І.П.Гундича за результатами зустрічі з Президентом України П.О.Порошенка під час засідання Ради Регіонального розвитку  щодо наявного підключення навчальних закладів до мережі Інтернет у сільській місцевості просимо надати інформацію по кожному навчальному закладу управлінню освіти і науки облдержадміністрації для узагальнення та подальшого інформування згідно форми, що додається.

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

_____________________

30.10.2017.

5 листопада 2017 року з 10.00 год. до 17.00 год. у Житомирському державному технологічному університеті проходитиме фестиваль науки і техніки «SpaceTeachFest» приурочений 20-ій річниці польоту першого космонавта України, Героя України Леоніда Каденюка.

В межах заходу заплановано проведення круглого столу «ЗНО та Вступ- 2018».

Також будуть представлені захопливі локації, серед яких: авіа-тренажер, вело-ракета, цифровий планетарій, VR-окуляри та багато інших цікавинок.

____________________

25.10.2017. Перелік матеріалів учасника районного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018»

Детальніше за посиланням Учитель року - 2018

____________________

24.10.2017.

ІНСТРУКЦІЯ про порядок комплектування та облік підручників і навчальних посібників у бібліотечних фондах загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів та вищих навчальних закладів I - II рівнів акредитації

Детальніше за посиланням Документи, що регламентують діяльність шкільної бібліотеки

____________________

23.10.2017.

Особливості проведення ЗНО-2018

Рекомендації щодо  якісної підготовки учнів до ЗНО

Про проведення ПРОБНОГО зовнішнього незалежного оцінювання в 2018 році

ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ ЗНО-2018

Детальніше за посиланням ЗНО

____________________

23.10.2017

Запрошення взяти участь у роботі Регіонального історико-лінгвістичного форуму молодих науковців Житомирщини

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

___________________

23.10.2017

Творчий конкурс робіт, приуроченому Дню української писемності й мови

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

____________________

23.10.2017

Про проведення обласного інтелектуально-літературного конкурсу «Крізь терни до зірок»

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

____________________

20.10.2017 Увага!!! Терміново до 25 жовтня 2017 року всім директорам ЗОШ Овруцького району подати інформацію про наявність вогнегасників, які потребують перезарядки з їх повною класифікацією (описом)(рік, марка, час осатнньої перезарядки)

____________________

20.10.2017.

Про проведення районного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018»

Умови та порядок проведення другого (обласного) турувсеукраїнського конкурсу «Учитель року–2018»

Детальніше за посиланням Учитель року - 2018

____________________

20.10.2017.

Про проведення «Місячника знань дітьми правил безпеки життєдіяльності у дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладах Овруцького району» на тему «Навчаємось жити безпечно!» (наказ)

Постанова про проведення обласного місячника знань дітьми правил безпеки життєдіяльності

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

____________________

13.10.2017.

Увага!!! Терміново!!! Директорам шкіл подати інформацію до 13.00 згідно поданої нижче форми на електронну адресу відділу освіти: osvita_ovr@ukr.net

Форма

____________________

12.10.2017.

Конкурс "Кращий юний краєзнавець"

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

____________________

12.10.2017.

ІІ Міжнародний міждисциплінарний конкурс наукових і творчих робіт імені Володимира Маняка і Лідії Коваленко

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

____________________

12.10.2017.

Обласна етнолого-краєзнавча експедиція учнівської молоді «Чуття єдиної родини»

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

____________________

12.10.2017.

День захисника України

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

_____________________

12.10.2017.

До уваги практичних психологів та соціальних педагогів району!

Запрошуємо 17.10.2017 взяти участь в навчальному тренінгу "Психологічний супровід дитини в умовах інклюзивної освіти". Місце проведення: НВК "Овруцька гімназія імені Андрія Малишка - ЗОШ І ступеня". Реєстрація учсників з 9,00 до 9.45. Початок роботи о 10.00. Явка всіх обов'зкова!

_____________________

12.10.2017. Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерного мислення «Бобер-2017»

Детальніше за посиланням Конкурси з інформатики

_____________________

10.10.2017. Педагогічна виставка "Сучасна освіта Житомирщини - 2018"

Детальніше за посиланням "Сучасна освіта Житомирщини - 2018"

_____________________

06.10.2017. Про проведення районного конкурсу з WEB-дизайну «Шкільний сайт» (наказ)

Детальніше за посиланням Інформатика

_____________________

05.10.2017. Про організацію харчування учнів 1-11 класів Гошівської, Великохайчанської, Покалівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Білківської, Хлуплянської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Детальніше за посиланням Харчування

_____________________

05.10.2017. Про організацію фізкультурно-оздоровчих занять з учнями, віднесеними за станом здоровя до спеціальної медичної групи в 2017-2018 навчальному році.

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

_____________________

03.10.2017.

Про затвердження плану заходів із вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні на період до 2020 року

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

_____________________

03.10.2017.

Про проведення благодійної акції "Назустріч мрії"

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

___________________

03.10.2017. Важливо!!! Про початок опалювального сезону 2017-2018 року в закладах освіти району

Детальніше за посиланням Оперативна інформація

___________________

02.10.2017. Про Спартакіаду школярів Овруцького району в 2017-2018 навчальному році.

Детальніше за посиланням Фізичне виховання

___________________

02.10.2017. Важливо!!! Про організацію інклюзивного навчання в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах району

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

___________________

29.09.2017. Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів  у 2017-2018 навчальному році

Детальніше за посиланням Предметні олімпіади

___________________

29.09.2017. Увага!!! Щодо безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

___________________

28.09.2017. Передплатна кампанія на педагогічну пресу (Видавнича група "Основа")

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

___________________

28.09.2017. І онлайновий етап Національного чемпіонату Прангліміне –змагань з  усного математичного рахунку

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

___________________

28.09.2017. Про проведення обласного етапу Всеукраїнської акції «День натураліста»

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

___________________

26.09.2017.

Про проведення щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек

Рекомендації щодо  проведення в 2017 році Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек

Детальныше за посиланням Акції та конкурси

___________________

25.09.2017. Про осінню школу МАН (+заявка)

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

___________________

25.09.2017. Про проведення районного конкурсу з WEB–дизайну «Шкільний сайт»

Детальніше за посиланням Інформатика

___________________

25.09.2017. Увага! Нова електронна адреса ЦДЮТ: ovruchcdut@ukr.net

___________________

25.09.2017. УВАГА!!! Лист МОН 1_9-408 Щодо протидії загрозам функціонуванню систем

Детальніше за посиланням Оперативна інформація

___________________

25.09.2017.

Графік проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів в 2017 -2018 навчальному році

Детальніше за посиланням Предметні олімпіади

___________________

22.09.2017

Про проведення обласного інтелектуального конкурсу з Web-дизайну «Шкільний сайт»  + Положення

Детальніше за посиланням "Інформатика"

___________________

22.09.2017.

книги ТОВ “ВИДАВНИЦТВО “МАМИНЕ СОНЕЧКО”

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

___________________

19.09.2017.

«Про здійснення шефства над військовими частинами Збройних сил України»

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

___________________

19.09.2017.

«Про затвердження плану заходів із вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні на період до 2020 року»

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

_________________

18.09.2017. Щодо конкурсу на участь у навчанні з підвищення кваліфікації за програмою "Специфіка соціальної роботи з підлітками та молоддю вразливих категорій населення з врахуванням гендерно чутливого підходу, за участю мультидисциплінарних команд".

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

_________________

18.09.2017. Про проведення Всеукраїнської школи-семінару "Спектроскопія молекул та кристалів"

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

_________________

18.09.2017. Щодо впровадження в навчально-виховний процес проекту "Альфа"

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

_________________

18.09.2017. Про набір слухачів у Всеукраїнські наукові профільні школи Малої академії наук України.

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

_________________

18.09.2017. Освітня платформа "Вчи.ком.юа"

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

_________________

18.09.2017. Про покращення медичного профілактичного огляду дітей школярів та дітей дошкільного віку в 2017/2018 н.р.

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

_________________

18.09.2017.

Про проведення уроку "Я обираю здорові звички"

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

_________________

18.09.2017.

Волонтерська акція "Біологія - наука майбутнього"

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

_________________

18.09.2017. Про проведення обласних етапів Всеукраїнських  заочних конкурсів та акцій

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

_________________

15.09.2017. Розширена доповідь начальника відділу освіти Слободянюк Н.Г.

«Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти в 2016/2017 навчальному році та пріоритетні завдання розвитку освітньої галузі згідно Концепції «Нової української школи» на 2017/2018 навчальний рік».

Детальніше за посиланням Доступ до публічної інформаціїї

_________________

15.09.2017. Про увільнення педпрацівників шкіл району на навчальні збори (наказ)

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

_________________

12.09.2017. Про внесення змін до наказу відділу освіти від 26.04.2017 № 157

Детальніше за посиланням Харчування

_________________

12.09.2017. Увага!!! 13.09.2017. відбудеться засідання методичної комісії керівників шкільних методичних комісій класних керівників на базі Овруцької ЗОШ № 1 о 10,00

_________________

11.09.2017.

Про проведення  відбіркового етапу Всеукраїнського літературного конкурсу серед дітей на протипожежну тематику «Не жартуй з вогнем»

Умови конкурсу

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

__________________

11.09.2017.

Навчальна програма «ЗАХИСТ ВІТЧИЗНИ» (для навчальних закладів системи загальної середньої освіти) ОНОВЛЕНА станом на 2015 рік.

Зразок наказу «Про організацію та проведення занять з предмета “Захист  Вітчизни”  з  юнаками та дівчатами ЗНЗ  у 2017-2018  н. р.».

Календарне планування 10-11 кл.

 

Детальніше за посиланням "Захист Вітчизни"

___________________

01.09.2017.

Методичні рекомендації щодо викладання української мови та літератури у 2017-2018 навчальному році.

Програма з української мови 5-9 кл. (оновлена)

Програма з української літератури 5-9 кл. (оновлена)

Ключові зміни до оновлених програм 5-9 кл.

Орієнтовне календарне планування 5-9 кл.

Електронні версії підручників з української мови (9 кл)

Електронні версії підручників з української літератури (9 кл)

ЄДИНІ ВИМОГИ ДО УСНОГО І ПИСЕМНОГО МОВЛЕННЯ УЧНІВ ТА ПРОВЕДЕННЯ ПИСЬМОВИХ РОБІТ І ПЕРЕВІРКИ ЗОШИТІВ у 5 - 11 класах

Детальніше за посиланням Українська мова та література

__________________

19.08.2017. Графік прийому тарифікаційних списків педпрацівників загальноосвітніх навчальних закладів на 2017-2018

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

__________________

16.08.2017. Про проведення  профілактичних заходів щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму „Увага! Діти на дорозі!”.

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

__________________

16.08.2017. Методичні рекомендації щодо проведення у 2017/2018 навчальному році ДНЯ ЗНАНЬ 

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

__________________

16.08.2017. Календарно-тематичне планування з економіки на 2017/2018 н .р.

Детальніше за посиланням Вчителю економіки

__________________

16.08.2017. Програми з географії на 2017/2018 н.р.

Детальніше за посиланням Вчителю географії

__________________

16.08.2017. Програми з історії та правознавства (5-11 клас) на 2017/2018 н.р.

Детальніше за посиланням Історія та правознавство

__________________

16.08.2017. Інформація щодо перевірки стану готовності шкіл району до нового навчального року.

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

__________________

16.08.2017. Інформація "Про визнання такими, що втратили чинність, Державні санітарні правила та норми "Влаштування і обладнання кабінетів комп'ютерної техніки в навчальних закладх та режим учнів на персональних комп'ютерах" ДСанПіН 5.5.6.009-98

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

__________________

15.08.2017. Інформація на управління праці та соціального захисту (Списки дітей, потерпілих від Чорнобильської катастрофи, які навчаються у навчальному закладі).

Детальніше за посиланням: Харчування

__________________

УВАГА!!! Засідання методичної комісії заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів у зв'язку з виробничою необхідністю переноситься з 29.08.2017 на 23.08.2017. Місце проведення - ЦДЮТ. Час проведення засідання педагогів-організаторів - 10.00, заступників з виховної роботи - 12.00.

_________________

14.08.2017. Методичні рекомендації по предметах на 2017/2018 н.р.

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам" 

_________________

14.08.2017. План проведення засідань районних методичних комісій серпень 2017 р.

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам" 

_________________

27.06.2017. Графік проведення засідань  районних методичних комісій для педагогічних працівників навчальних закладів Овруцького району

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам" 

_________________

26.06.2017.

Орієнтовний графік проведення районних методичних заходів для педагогічних працівників навчальних закладів Овруцького району на 2017/2018 н.р.

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам" 

_________________

20.06.2017. Конкурс "Нобелівська премія для освітян"

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам" 

_________________

20.06.2017. До уваги практичних психологів та соціальних педагогів району!!! Пропонуємо Вам долучитися до обговорення нової редакції Положення про психологічну службу системи освіти України.

Психологічна служба

________________

12.06.2017. Обговорення проектів програм для старшої школи.

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам" 

________________

08.06.2017.

Про проведення Х міжнародної науково-практичної конференції "Обдаровані діти-інтелектуальний потенціал держави"

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

 

Про проведення Всеукраїнського хакатону для учнів МАН

Заявка

Інформація

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам" 

_______________

31.05.2017.

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2017 рік (позашкільна освіта)(наказ № 195 від 22.05.2017)

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2017 рік (школи)(наказ № 198 від 23.05.2017)

Детальніше за посиланням Бухгалтерія

________________

15.05.2017. Про виставлення річних та атестаційних балів переможцям ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам" 

________________

11.05.2017.

УМОВИ проведення районних змагань Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») - «Джура – Прикордонник - 2017»

Протоколи

________________

27.04.2017. Лист благодійного фонду «Європейський міст»

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам" 

________________

27.04.2017. Житомирський державний університет імені Івана Франка, інститут філології та журналістики запрошують учнів 11 класів вашого району до участі у безкоштовному тренувальному тестуванні з іноземної мови (англійська, російська), яке відбудеться 29 квітня 2017 року.

________________

27.04.2017.

Про організацію харчування учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів

Детальніше за посиланням Харчування

________________

25.04.2017.

Збірник завдань для проведення ДПА 9 клас

Збірник завдань для проведення підсумкових контрольних робіт 9 клас

Детальніше за посиланням Вчителю географії

________________

25.04.2017. ДПА Історія України 9 клас.

Детальніше за посиланням Історія та правознавство

________________

25.04.2017. Про проведення виїзного семінару вчителів фізики та інформатики.

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"  

________________

24.04.2017.

Про планування курсів підвищення кваліфікації при ЖОІППО на 2018 рік

ПРОПОЗИЦІЇ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ КЕРІВНИХ І ПЕДАГОГІЧНИХ КАДРІВЗОШ І-ІІІ  ст..  (ЗОШ І-ІІ  ст..)  ПРИ ЖОІППО НА 2018 РІК

Детальніше за посиланням Курсова перепідготовка

________________

20.04.2017. Про підсумки обласного етапу Всеукраїнської акції «День зустрічі птахів».

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"  

________________

20.04.2017. Про підсумки обласного етапу Всеукраїнської акції «Годівничка».

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"  

________________

20.04.2017. Про проведення Всеукраїнської екологічної акції «Зробимо Україну чистою разом!»/

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"  

________________

18.04.2017. Про визначення округів та базових населених пунктів, у яких будуть створені в 2017 році пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання в Житомирській області.

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"  

________________

18.04.2017. Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Мої права»/

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"  

________________

11.04.2017. Про запобігання негативним явищам у молодіжному середовищі.

Додаток

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"  

________________

10.04.2017. 31 річниця Чорнобильської катастрофи.

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"  

________________

10.04.2017. «Про проведення районного фестивалю-конкурсу вокального мистецтва «Кришталеві нотки» в напрямку «Естрадний спів».

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"  

________________

10.04.2017. Про затвердження переліку навчальних закладів, на базі яких будуть створені пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2017 році в Житомирській області, та графіка їх роботи/

Детальніше за посиланням ЗНО

________________

06.04.2017. Тиждень правових знань «Закон у моєму житті».

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"  

________________

04.04.2017. Про закінчення 2016-2017 навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у загальноосвітніх навчальних закладах району.

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"  

_________________

04.04.2017. Про завершення опалювального сезону 2016-2017 років у навчальних закладах району.

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"  

_________________

03.04.2017. Увага !!! Графік проведення атестації  2016/2017 н.р.

Детальніше за посиланням Атестація педагогічних працівників

__________________

30.03.2017. Про організацію літніх мовних таборів влітку 2017 року.

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"  

__________________

28.03.2017. Про сприяння в обстеженні навчальних закладів Овруцького району щодо наявності вибухонебезпечних предметів та  проведення занять з вибухобезпеки.

Детальніше за посиланням  "Інформація керівникам"    

__________________

28.03.2017. Про проведення 10 районного фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"  

__________________

28.03.2017. Календар юридичних у 2017 році
(святкових дат)

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"  

__________________

28.03.2017. V З’їзд творчої молоді Житомирщини  під гаслом «Обдарована молодь – майбутнє України»

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"  

__________________

28.03.2017. 13-та учнівсько-студентська науково-практична конференція «Наш рідний край: історія і сьогодення».

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"  

__________________

28.03.2017. Про проведення ІІІ районного фестивалю-конкурсу читців художнього слова.

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"  

__________________

27.03.2017. Про проведення заходів із санітарного очищення та благоустрою територій населених пунктів району.

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"  

__________________

20.03.2017. Навчально-тематичний план очно-заочної форми навчання та перевірки знань посадових осіб та окремих категорій вчителів навчально-виховних закладів.

Детальніше за посиланням Охорона праці

__________________

16.03.2017. Про проведення місячника Цивільного Захисту у навчальних закладах району.

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"  

__________________

15.03.2017.

Про проведення атестації посадових осіб та педагогічних працівників навчально-виховних закладів району з охорони праці та безпеки життєдіяльності. (наказ)

Додаток до наказу. Навчально-тематичний план очно-заочної форми навчання та перевірки знань посадових осіб та окремих категорій вчителів навчально-виховних закладів.

Детальніше за посиланням Охорона праці

__________________

13.01.2017. Результати районного конкурсу на краще володіння персональним компютером.

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"  

___________________

13.03.2017. Призери обласної олімпіади 2016/2017 н.р.

Детальніше за посиланням Предметні олімпіади

____________________

09.03.2017. П О Л О Ж Е Н Н Я про проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних (оновлено).

Детальніше за посиланням Охорона праці

____________________

02.03.2017. Про проведення районного інтелектуального конкурсу на краще володіння офісними програмами.

+ Заявка

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"  

____________________

02.03.2017. Екстернат: алгоритм дій нормативно-правова база

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"  

____________________

28.02.2017. Про затвердження Плану заходів щодо профілактики правопорушень серед дітей та учнівської молоді на 2017 рік.

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"  

____________________

28.02.2017. Про проведення відбіркового етапу Всеукраїнської конференції-конкурсу науково-дослідних робіт школярів «Зоряний шлях»

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"  

____________________

28.02.2017. Науково-освітні заходи та профорієнтаційні проекти НАУ

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"  

____________________

28.02.2017. Про проведення ХІV обласного інтелектуального конкурсу на краще володіння офісними програмами.

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"  

____________________

20.02.2017. П О Л О Ж Е Н Н Я про проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних/

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"  

____________________

14.02.2017. Про підсумки атестаційної експертизи Сирницької загальноосвітньої шкли І-ІІ ступенів Овруцького району Житомирської області.

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"  

____________________

13.02.2017. Про проведення районногоетапу Всеукраїнського конкурсу учнівських колективів екологічної  просвіти «Земля – наш спільний дім».

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"  

____________________

09.02.2017. Х обласний конкурс дитячого малюнку "Кожному мила своя сторона" (березень - квітень)

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"  

____________________

08.02.2017. Щодо проведення реєстрації осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні в 2017 році

Детальніше за посиланням ЗНО

____________________

08.02.2017. Увага !!! Терміново надати інформації щодо вдосконалення роботи шкільних бібліотек за 2016 рік за формою, яка додається.

Детальніше за посиланням "Оперативна інформація".

____________________

08.02.2017. Про проведення вебінарів до Дня безпечного Інтернету

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"  

_____________________

06.02.2017. Про підсумки проведення І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека - 2017»

Детальніше за посиланням Бібліотека в школі

_____________________

06.02.2017.  Про підсумки  ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016-2017 навчальному році

Детальніше за посиланням Предметні олімпіади

_____________________

06.02.2017. Увага!!! Про організацію гарячого харчування учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів (№ 57 від 01.02.2017)

Детальніше за посиланням Харчування

_____________________

01.02.2017. Акція "Сильні духом"

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"  

_____________________

01.02.2017. Увага!!! Про проведення у м. Овруч заходів щодо надання допомоги військовим і жителям м. Авдіївки Донецької області.

Детальніше за посиланням "Оперативна інформація".

_____________________

01.02.2017 Увага!!! Проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Житомирського територіального відділення Малої академії наук України

Детальніше за посиланням МАН

_____________________

01.02.2017.

Про роботу з попередження дитячого травматизму в закладах освіти району в 2016 році

Про затвердження Плану заходів відділу освіти Овруцької райдержадміністрації щодо поліпшення безпеки життя і діяльності учасників навчально-виховного процесу, профілактики з попередження побутового травматизму серед дітей

Додаток  до наказу по відділу освіти Овруцької райдержадміністрації від 26.01.2017 № 47

Детальніше за посиланням Охорона праці

_____________________

30.01.2017. Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2017 рік.

Детальніше за посиланням Бухгалтерія

_____________________

25.01.2017. План заходів з підготовки та відзначення 135-річчя від дня народження Івана Огієнка

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"  

_____________________

24.01.2017. Про проведення Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» у 2016-2017 н.р    

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"    

_____________________

24.01.2017. Про проведення обласного етапу Х Міжнародного екологічного конкурсу/

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам" 

_____________________

Увага!!! Директорам шкіл!!! Про визначення особи, відповідальної за формування комплектів реєстраційних документів, випускників старшої школи.

Детальніше за посиланням ЗНО

_____________________

Конкурс "Охорона праці очима дітей"

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам" 

______________________

Управління освіти і науки доводить до відома лист УДСНС України у Житомирській області від 29.120.2016 р. № 01-9/7134  щодо стану пожежної безпеки в області (додається).

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам" 

______________________

Запрошуємо педагогічні колективи району взяти участь у роботі районної педагогічної виставки "Сучасна освіта Житомирщини - 2017", яка відбудеться на базі Овруцької ЗОШ І-ІІІ ст. № 1. Початок роботи - 12 січня о 10.00. Нагородження переможців відбудеться о 12.00 в ЦДЮТ.

_______________________

Підсумки районної педагогічної виставки "Сучасна освіта Житомирщини - 2017"

Детальніше за посиланням "Сучасна освіта Житомирщини - 2017"

_______________________

Про призупинення навчально-виховного процесу в загальноосвітніх навчальних закладах району

Детальніше за посиланням "Оперативна інформація".

_______________________

Про проведення Всеукраїнського конкурсу-гранту «Проект куточка живої природи Фельдман  Еко-парка»

Про проведення Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму 

Про проведення Всеукраїнського конкурсу юних зоологів і тваринників        

Про проведення Всеукраїнського конкурсу «10х10» у 2017 році

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам" 

_______________________

22.12.2016. VІІ Всеукраїнський конкурс на кращий веб-сайт закладу освіти

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам" 

________________________

20.12.2016. Порядок та умови проведення ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2017»

Детальніше за посиланням "Учитель року 2017" 

________________________

20.12.2016. До уваги переможців 1-го етапу конкурсу та їхніх педагогічних керівників

Детальніше за посиланням "МАН" 

_________________________

07.12.2016.

Про проведення Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму

(вікова категорія від 16 до 23 років включно)

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам" 

__________________________

Про проведення Всеукраїнського конкурсу «До чистих джерел» - 2016

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

__________________________

Про організацію ІІ Міжнародного українсько-литовського конкурсу малюнків «Здай кров заради життя»

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

_______________________

07.12.2016. Про затвердження Плану заходів відділу освіти Овруцької райдержадміністрації щодо протидії  торгівлі людьми на період до 2020 року. Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

_______________________

06.12.2016. Важлива інформація щодо проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН Овруцького районного наукового товариства школярів

Детальніше за посиланням "МАН"

________________________

05.12.2016. Про проведення Всеукраїнського тижня права в навчальних закладах району

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

_________________________

28.11.2016. ЗНО - 2017

Детальніше за посиланням ЗНО

_________________________

17.11.2016.

Увага!!! Директорам шкіл! Подати у відділ освіти до 25.11.2016 замовлення на похвальні листи та похвальні грамоти

Відповідальний Ващук Є.О.

_________________________

16.11.2016. Надсилаємо для керівництва та використання у роботі лист Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

_________________________

14.11.2016.

Про затвердження заходів щодо виконання Концепції Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2016-2020 роки

Детальніше за посиланням "Нормативно-правове забезпечення виховної роботи"

_________________________

Про проведення районного етапу  Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016» (наказ)

Про умови та порядок проведення першого (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» (наказ) 

Детальніше за посиланням "Вчитель року - 2017"
__________________________

17.10.2016. Про внесення змін до наказу №283 від 23.09.16  «Про спартакіаду школярів Овруцького району в 2016-17 навчальному році»

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

__________________________

12.10.2016. Важливо!!! Щодо  дотримання  температурного режиму  в  навчальних  закладах  та надання  інформації!!!

Детальніше за посиланням "Оперативна інформація".

__________________________

12.10.2016.

Проведення Всеукраїнських осінніх наукових шкіл

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

__________________________

12.10.2016.

24 листопада 2016 року об 11 годині на базі кафедри соціальної та практичної психології Житомирського державного університету імені Івана Франка (вул. Бердичівська, 40, корп.4, ауд.702) відбудеться Обласна олімпіада з психології для учнів старших класів. Учасники олімпіади відвідають психологічні майстер-класи від провідних викладачів факультету. Переможцям буде надано право першочергового вступу при інших рівних умовах на психологічні спеціальності у Житомирському державному університеті імені Івана Франка та будуть вручені цінні подарунки.

Детальна інформація розміщена на офіційному сайті університету http://spf.zu.edu.ua/ та на сторінці http://vk.com/socio_psychological_faculty

Заявки на участь надсилати за ел. адресою spf@zu.edu.ua з поміткою «Олімпіада 2016» до 20 листопада 2016 року.

Відповідальна за організацію олімпіади доктор психологічних наук, професор Л.П.Журавльова   (м.тел. 067-289-35-42)

Контактні особи:доцент кафедри Тичина Ірина Миколаївна

                             (0674267854)

                                      доцент кафедри Ганна Володимирівна Пирог

                                      (0676923347)

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

__________________________

12.10.2016.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ про проведення  Житомирського обласного конкурсу учнівських наукових робіт і творчих проектів «ОСВІТА ДЛЯ ЖИТТЯ» за секціями: «Психологія», «Соціальна робота / Соціальна педагогіка», «Маркетинг», «Менеджмент»

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

 

_________________________

11.10.2016. Засідання «Зовнішнє незалежне оцінювання та Вступна кампанія – 2017»

Детальніше за посиланням "Оперативна інформація".

 

__________________________

11.10.2016. Про проведення районного конкурсу  із WEB – дизайну «Шкільний сайт» серед учнівської молоді району + Положення

Детальніше за посиланням Інформатика

__________________________

11.10.2016. Про проведення VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка»

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

__________________________

06.10.2016. Комунальний позашкільний навчальний заклад «Житомирський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Житомирської обласної ради для використання в роботі надсилає лист Національного центру «Мала академія наук України» від 23.09.2016 № 172/1/3.2-833 «Про проведення Всеукраїнської наукової конференції учнів МАН з енергоефективності».

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

__________________________

06.10.2016. Комунальний позашкільний навчальний заклад «Житомирський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» ЖОР для ознайомлення надсилає лист Національного центру «Мала академія наук України» від 30.09.2016 №172/1/3.1/-843 про проведення ІІІ Всеукраїнської Олімпіади з філософії для школярів. Лист додається.

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

__________________________

06.10.2016. Увага!!! Профілактика та повідомлення про травматизм

Детальніше за посиланням "Оперативна інформація".

__________________________

04.10.2016.

На виконання наказів управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації від 13.01.2016 № 5 «Про затвердження Плану обласних заходів з науково-технічного, дослідницько-експериментального та художньо-естетичного напрямів для учнівської молоді на 2016 рік» та від 23.09.2016 № 232 «Про проведення обласних інтелектуальних конкурсів у ІV кварталі 2016 року» 12 жовтня 2016 року на базі НВК «Овруцька гімназія – ЗОШ І ступеня» буде проведено районний інтелектуальний конкурс учнівської молоді з Web-дизайну «Шкільний сайт».

Інформацію про участь надавати на електронну адресу osvita_ovr@ukr.net з поміткою "Конкурс Веб - дизайну"

__________________________

04.10.2016. Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер-2016»

Детальніше за посиланням Конкурси з інформатики

___________________________

04.10.2016.

Увага!!! Директорам шкіл! У підтвердженнях на виготовлення документів про освіту назву ЦНМІ правильно заповнювати так:

Центр навчально-методичної інформації комунального закладу "Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти" Житомирської обласної ради

__________________________

04.10.2016.

Про проведення Х обласного інтелектуального конкурсу з Web-дизайну «Шкільний сайт»

Правила проведення конкурсу

Детальніше за посиланням Інформатика

__________________________

04.10.2016.

Обласна виставка юннатівської творчості «Мій рідний край, моя земля» з 2016 року змінює формат проведення

Про проведення обласних етапів Всеукраїнських  заочних конкурсів та акцій

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

__________________________

04.10.2016. Про проведення виїзного семінару-екскурсії для вчителів фізики та вихователів ГПД Овруцького району

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

__________________________

04.10.2016. 11 жовтня 2016 року на базі Великохайчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбудеться семінар вчителів початкових класів. Від`їзд від РДА о 9.00

__________________________

29.09.2016. Про проведення щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек. Детальніше за посиланням Бібліотека в школі

__________________________

28.09.2016. Увага!!! Директорам шкіл! Просимо подати замовлення на виготовлення документів про освіту (свідоцтв, атестатів) у відділ освіти до 12.10.2016. Замовлення подавати за формами, які були у 2015/2016 н.р.

__________________________

28.09.2016.

Про проведення І та П етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016-2017 н. р.

П О Л О Ж Е Н Н Я про проведення І та П етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у  2016-2017 н. р.

Графік проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів в 2016-2017 навчальному році.

Детальніше за посиланням Предметні олімпіади

__________________________

27.09.2016. Про організацію ІV Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць»

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

___________________________

27.09.2016. Освітній проект  «Відкривай Україну»

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

___________________________

27.09.2016. До уваги директорів!!! До 7 жовтня подати попередню заявку на участь учнів школи у першому етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН. Перелік відділень та секцій залишився незмінним. Додається зразок заявки

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

___________________________

26.09.2016. Про атестацію педагогічних працівників в 2016-2017 навчальному році.

Детальніше за посиланням Атестація педагогічних працівників

___________________________

26.09.2016. Увага керівникам шкіл!!! Заявки на осінню школу МАН

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

___________________________

22.09.2016. Увага!!! Просимо Вас до 24 вересня 2016 року на електронну адресу: ovruch16@ukr.net надати інформацію по проведенню факультативів,   спец.курсів та  поглибленого вивчення предметів у 5-11 класах (згідно додатку).(Додаток додається)

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

___________________________

22.09.2016. З метою популяризації усиновлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також влаштування в інші сімейні форми виховання, 30 вересня в Україні проводиться День усиновлення. Звертаємося з проханням провести у навчально-виховних закладах дитячу виставку малюнків на тему: "Моє щасливе дитинство".

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

___________________________

20.09.2016. Увага!!! Мовні конкурси

Конкурс Орлятко

Конкурс Грінвіч

Детальніше за посиланням Іноземні мови

___________________________

20.09.2016.

З нагоди 15-річниці з дня заснування кафедри соціальної педагогіки та педагогічної майстерності Житомирського державного університету імені Івана Франка оголошується проведення Житомирського обласного конкурсу учнівських соціальних проектів і наукових робіт «Освіта для життя: Соціальна робота/ Соціальна педагогіка».
Запрошуємо до участі у конкурсі учнів середньої та старшої школи (8-11 класи) загальноосвітніх навчальних закладів незалежно від форм власності та підпорядкування.

Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

___________________________

20.09.2016. Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Права людини крізь призму сучасності» та Всеукраїнський конкурс навчально-методичних розробок з прав людини (уроків та виховних заходів).Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

___________________________

20.09.2016. Лист про Європейський тиждень мобільності. Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

___________________________

20.09.2016. Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека - 2017». Детальніше за посиланням Акції та конкурси

___________________________

14.09.2016. Графік семінарів 2016/2017 н.р.. Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

___________________________

13.09.2016. ПРОЕКТ Плану всеукраїнських і міжнародних заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2017 рік. Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

___________________________

12.09.2016. Методичні рекомендації щодо викладання Мистецтва у 2016-2017 н.р. (оновлено). Детальніше за посиланням Мистецтво

___________________________

08.09.2016. Інтернет-олімпіада з інформаційних технологій ІОІТ-2016. Детальніше за посиланням Інформатика

___________________________

07.09.2016. Вчителям інформатики!!! Вебінар на тему "Використання інтерактивного онлайнового підручника у викладанні інформатики". Детальніше за посиланням Інформатика

___________________________

06.09.2016. Увага!!! (оновлено) АКТ про надання послуг з харчування дітей. Заявка. Детальніше за посиланням Харчування

___________________________

05.09.2016. Програма "Мистецтво" 8-й клас І семестр. Детальніше за посиланням "Мистецтво".

___________________________

05.09.2016. Інформація про інструктивно-методичну нараду директорів шкіл та заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи.

Детальніше за посиланням "Оперативна інформація".

___________________________

05.09.2016. Про перерозподіл навчальної літератури із бібліотечних фондів. Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

___________________________

31.08.2016.

ВАЖЛИВО!!! Про затвердження тарифікаційних списків(+графік)

 

Детальніше за посиланням "Оперативна інформація".

___________________________

31.08.2016.

ТАБЕЛЬ відвідування  їдальні  учнями

Щоденна Заявка на харчування

Щоденний Акт про надання послуг з харчування дітей

Детальніше за посиланням "Оперативна інформація".

__________________________

31.08.2016. Про організацію харчування учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Детальніше за посиланням "Оперативна інформація".

__________________________

30.08.2016. Програма з іноземних мов для 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Детальніше за посиланням "Іноземні мови"

__________________________

25.08.2016. Програми з іноземних мов для 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Детальніше за посиланням "Іноземні мови"

__________________________

25.08.2016. Увага!!! Організація навчально-виховного процесу в початковій школі в 2016-2017 навчальному році

Детальніше за посиланням "Початкова освіта".

__________________________

22.08.2016. Списки дітей на безплатне харчування.Детальніше за посиланням "Оперативна інформація".

__________________________

22.08.2016. Звіт ЗНЗ 1. Детальніше за посиланням "Оперативна інформація".

__________________________

22.08.2016. Програма з географії 10 клас. Детальніше за посиланням "Вчителю географії"

__________________________

22.08.2016. Програми з історії України та Всесвітньої історії (10-11 кл.) Детальніше за посиланням "Історія та правознавство"

__________________________

17.08.2016. Програма з іноземних мов для 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів(оновлена). Детальніше за посиланням "Іноземні мови"

__________________________

15.08.2016. Виставка дитячого малюнку у м. Наріта з 12.11.2016 по 23.11.2016. Детальніше за посиланням "Інформація керівникам"

__________________________

12.08.2016. План проведення засідань районних методичних комісій, серпень 2016 р.

Детальніше за посиланням "Оперативна інформація".

__________________________

12.08.2016. Перевірка стану готовності навчальних закладів району до нового 2016-2017 навчального року(графіки перевірки, склад комісії, акт готовності).

Детальніше за посиланням "Оперативна інформація".

__________________________

02.07.2016. Про гурток програмування Code Club UA ( керівникам ЦДЮТ та ЗОШ ). Детальніше за посиланням Інформація керівникам

__________________________

30.06.2016. Про внесення змін до наказу від 16.12.2015 № 352 «Про перенесення робочих днів у 2016 році».

Детальніше за посиланням "Оперативна інформація".

__________________________

15.06.2016. Про структуру 2016/2017 навчального року та навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів. Детальніше за посиланням Інформація керівникам

__________________________

07.06.2016. «Про затвердження обласного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН «Жінки, мир, безпека». Детальніше за посиланням Інформація керівникам

__________________________

06.06.2016. Тижнi iсторii до Дня Незалежностi  (повторно). Детальніше за посиланням Інформація керівникам

__________________________

06.06.2016. Заходи по Голокосту (повторно). Детальніше за посиланням Інформація керівникам

__________________________

06.06.2016. Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Веселка миру». Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл 

__________________________

06.06.2016. Конкурс «Знайди героя Чорнобиля поруч». Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл 

__________________________

06.06.2016. «Меморіал жертв Голодомору». Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл 

________________________

30.05.2016. Щодо безпеки життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу під час літніх канікул (наказ). Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл 

__________________________

16.05.2016. Відділ освіти Овруцької райдержадміністрації надсилає лист Міністерства освіти і науки України від 08.04.2016 № 1/9-181 «Щодо роз’яснювальної роботи з мінної небезпеки» . Для керівництва та виконання. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл 

__________________________

16.05.2016. Відділ освіти Овруцької райдержадміністрації надсилає лист Міністерства освіти і науки України від 28.04.2016 № 1/9-213 та Примірний план заходів з проведення Тижня безпеки дорожнього руху з 16-22 травня 2016 року. Для керівництва та виконання.Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл 

____

05.05.2016. Полегшення доступу до конкурсних підручників

Детальніше за посиланням "Оперативна інформація".

____

20.04.2016. Методичні поради (перелік основних питань) щодо проведення Тижнів знань з основ безпеки життєдіяльності та Звернення до батьків» щодо дотримання правил безпечної поведінки у побуті та на вулиці дітей. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл 

____

19.04.2016. Про проведення районного фестивалю-конкурсу читців, присвяченого творчості Лесі Українки (інформація). Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл 

____

19.04.2016. Про планування курсів підвищення кваліфікації при ОІППО на 2017 рік, ПРОПОЗИЦІЇ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ КЕРІВНИХ І ПЕДАГОГІЧНИХ КАДРІВ

Детальніше за посиланням Курсова перепідготовка

____

18.04.2016. Інструктивно-методичні матеріали для здійснення відбору підручників. Детальніше за посиланням Конкурсний відбір підручників 2016

____

14.04.2016. Допоможіть чотирирічній Настусі. Детальніше за посиланням "Оперативна інформація".

____

11.04.2016. Про проведення тижнів знань з основ безпеки життєдіяльності. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл 

____

07.04.2016. Концепція ефективної комп'ютеризації закладів освіти “Рівний доступ”. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл 

____

07.04.2016. Директорам шкіл!!! Терміново подати заявки на участь у районній Всеукраїнській дитячо-юнацькій Військово-патріотичній грі «Сокіл»(Джура) до 12 квітня

____

07.04.2016. Про проведення заходів із санітарного очищення та благоустрою територій населених пунктів району. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл 

____

07.04.2016. 12 квітня на базі Кирданівської ЗОШ відбудеться семінар вчителів початкових класів та вихователів ДНЗ. Відправка о 9.30 від РДА

____

06.04.2016. Важливо!!! Про проведення  районної Всеукраїнської дитячо-юнацької Військово-патріотичної гри «Сокіл»(Джура)

Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл 

                                          Захист Вітчизни

____

05.04.2016.

Терміново!!! Директорам ЗОШ

Списки випускників 9-х та 11-х класів подати у відділ освіти на флеш-носіях, вказавши претендентів на отримання свідоцтв з відзнакою та золотих й срібних медалей!!! Інформацію поадти до 08.04.2016

____

04.04.2016. Конкурс-фестиваль «Якщо ти зірочка, засвітись!». Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл

____

04.04.2016. VІ Всеукраїнський конкурс «Моральний вчинок». Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл

____

28.03.2016. Про відзначення 25-ї річниці незалежності України. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл

____

18.03.2016. Щодо безпеки життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу на час весняних канікул. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл

____

17.03.2016. Про проведення Всеукраїнського конкурсу есе. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл

____

16.03.2016. ВАЖЛИВО!!! Заявка на харчування учнів пільгової категорії

Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл

____

15.03.2016. Про проведення Всеукраїнського тижня дитячого читання в 2015-2016 н. р. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл

____

15.03.2016. Про проведення обласного етапу Всеукраїнської акції «Птах року». Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл

____

15.03.2016. Про проведення Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник»

Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл

____

15.03.2016. ВАЖЛИВО!!! Довідка та Табель відвідування їдальні

Детальніше за посиланням "Оперативна інформація".

 

____

14.03.2016. Призери ІІІ етапу (обласного) Всеукраїнської учнівської олімпіади з базових дисциплін у 2015-2016 навчальному році. Детальніше за посиланням Предметні олімпіади

____

14.03.2016. Конкурс "50 слів". Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл

____

14.03.2016. ДЕКЛАРАЦІЯ про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру. Детальнішем за посиланням Кадрова робота

____

12.03.2016. Лист Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області від 29.02.2016 № 02-9/1244. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл

____

09.03.2016. Про проведення IV Всеукраїнського дистанційного конкурсу студентських та  учнівських наукових робіт із соціальної педагогіки. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл

____

09.03.2016. Теми до конкурсу «Видун» військово-патріотичної гри «Сокіл» «Джура». Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл

____

23.02.2016. Методичні рекомендації для проведення виховних заходів у загальноосвітніх навчальних закладах до Дня початку кримського спротиву. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл

____

18.02.2016. Конкурс WEB дизайнерів  для розробки логотипу Спортивного Клубу «Чемпіонські можливості». Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл

____

18.02.2016. Житомирський національний агроекологічний університет проводить олімпіаду серед учнівської молоді з питань економіки, оподаткування, фінансів. + ІНФОРМАЦІЯ ПРО УЧНІВСЬКУ ОЛІМПІАДУ В ЖНАЕУ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ГРАМОТНОСТІ.

Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл

____

17.02.2016. Конкурсний відбір проектів підручників для учнів 8-го класу загальноосвітніх навчальних закладів. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл

____

16.02.2016. Сокіл (Джура) (наказ). Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл

____

11.02.2016. «Мій рідний край – Житомирщина – земля благословенна». Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл

____

11.02.2016. Про проведення районного конкурсу учнівських колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім». Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл

____

11.02.2016. ЕЛЕКТРОННИЙ РЕЄСТР СПОРТИВНИХ СПОРУД 2016 РІК (інформацію подати до 18.02.2016) (при заповненні таблиці "інформаційні дані" необхідно включити макроси (якщо буде неможливо ввести дані в поля)). Детальніше за посиланням Фізичне виховання

____

11.02.2016. Учнівська Інтернет-олімпіада з української мови (Бердичівський педколедж). Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл

____

10.02.2016. Про проведення Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл

____

10.02.2016. Про проведення районного етапу  інтелектуального конкурсу учнівської молодіна краще володіння офісними програмами (наказ) + Положення

Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл

____

10.02.2016. Про підсумки  ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів у 2015-2016 н. р. + Додатки (рейтинг шкіл району)

Детальніше з посиланням Предметні олімпіади

____

09.02.2016. Щорічний обласний конкурс читців-декламаторів, присвячений 145-й річниці від дня народження Лесі Українки. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл

____

09.02.2016. День відкритих дверей у Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл

____

09.02.2016. Комплекти кольорових плакатів необхідних при обладнанні класів з предмету «Захисник Вітчизни». Детальніше за посиланням "Захист Вітчизни"

____

09.02.2016. Благодійна програма «Чемпіонські можливості». Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл

____

09.02.2016. Щодо організації навчального процесу (лист МОН). Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл

____

08.02.2016. Науково-дослідний інститут українознавства запрошує до участі у ІХ Міжнародному конкурсі з українознавства для учнів 8 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, який відбудеться 24 – 26 березня 2016 р. у м. Києві. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл

____

08.02.2016. Тренувальний творчий конкурс для випускників загальноосвітніх шкіл області для вступу на факультет "Журналістика" Житомирського державного університету імені Івана Франка.

Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл

___

08.02.2016. Увага !!! Щодо проведення реєстрації осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні в 2016 році (наказ)

Детальніше за посиланням ЗНО

___

08.02.2016. Всеукраїнська акція «Хвиля безпечного Інтернету - 2016». Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл

___

05.02.2016. Увага!!! Лист Управління  ДСНС України в Житомирській області для проведення профілактичних заходів, щодо попередження загибелі на льоду. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл

___

05.02.2016. Увага директорам шкіл!!! Змінилися терміни проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Житомирського територіального відділення Малої академії наук України. Детальніше за посиланням МАН

___

04.02.2016. "Кожному мила своя сторона" (конкурс + Положення). Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл

____

03.02.2016. Про проведення ІІ обласного літературного фестивалю-конкурсу «Крізь терни до зірок», Положення. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл

____

03.02.2016. Про проведення благодійної акції «Назустріч мрії». Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл

____

03.02.2016. Заходи відділу освіти Овруцької райдержадміністрації щодо поліпшення безпеки життя і діяльності учасників навчально-виховного процесу, профілактики з попередження побутового травматизму серед дітей. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл

____

02.02.2016. ВАЖЛИВО!!! Семінар вчителів початкових класів, якій мав відбутися 09.02.2016 р. переноситься. Дата проведення буде оголошена додатково.

____

01.02.2016. «Всеукраїнський юнацький водний приз». Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл

____

01.02.2016. Про проведення обласного етапу Всеукраїнської акції «Годівничка». Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл

____

01.02.2016. Про проведення обласного етапу Всеукраїнської акції «День зустрічі птахів». Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл

____

29.01.2016. ВАЖЛИВО!!! Про продовження чинності наказів від 15.01.2016 № 09 та від 25.01.2016 № 14 (карантин)

Детальніше за посиланням "Оперативна інформація".

___

28.01.2016. Інформація про вчителів фізичного виховання (за новою формою). Для Овруцької гімназії, Можарівської ЗОШ, Ігнатпільської ЗОШ, Городецької ЗОШ, Покалівської ЗОШ. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл

___

28.01.2016. «Про систематизацію досвіду використання електронних освітніх ресурсів». Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл

___

28.01.2016. Відбірковий етап ХІV Всеукраїнської конференції-конкурсу  науково-дослідних робіт школярів «Зоряний шлях». Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл

___

27.01.2016. До уваги директорів шкіл!!! Для учнів-переможців районного конкурсу МАН. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл

___

26.01.2016. День пам’яті Героїв Крут. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл

___

25.01.2016. КАФЕДРА ТЮРКОЛОГІЇ  ІНСТИТУТА ФІЛОЛОГІЇ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТА ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКАОГОЛОШУЄ МОВНО-ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС СЕРЕД УЧНІВ 10-11 КЛАСІВ. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл

___

25.01.2016. Про дослідницько-експериментальну сесію Всеукраїнських профільних шкіл Малої академії наук України. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл

___

25.01.2016. План обласних заходів з науково-технічного, дослідницько-експериментального та художньо-естетичного напрямків на 2016 рік. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл

___

25.01.2016. Про участь у Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості «День зустрічі птахів». Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл

___

22.01.2016. Акція "Прапор України - прапор миру". Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл

___

22.01.2016. Про підготовку Наукового вісника Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України.Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл

____

22.01.2016. II Всеукраїнська олімпіада «DreamECO» ( Міжшкільний екологічний проект).Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл
____

22.01.2016.  Всеукраїнський конкурс - гранті «10х10».Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл

___

20.01.2016. Обстеження та лікування учнів в Пущі-Водиці. Детальніше за посиланням Оздоровлення дітей

____

20.01.2016. Увага!!! Семінар з інформатики, запланований на 10.02.2016, відбудеться 27.01.2016 на базі Кирданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Відправлення - 9,30 від РДА

____

18.01.2016. Освітній модуль «Основи стратегії сталого розвитку в Україні». Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл

____

18.01.2016. Конкурс "Я - європеєць". Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл

____

18.01.2016. Про проведення обласної учнівсько-студентської науково-практичної конференції «Мій улюблений сучасний письменник». Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл

____

18.01.2016. Відзначення на державному рівні 160-річчя від дня народження та 100-річчя від дня смерті Івана Франка. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл

____

18.01.2016. Важливо!!! Про призупинення навчально-виховного процесу в загально-освітніх навчальних закладахрайону в зв’язку з підвищенням захворюваності на ГРВІ та грип

Детальніше за посиланням "Оперативна інформація".

____

14.01.2016. Про підсумки проведення районної педагогічної виставки «Сучасна освіта Житомирщини-2016» (наказ). Детальніше за посиланням Сучасна освіта Житомирщини - 2016

____

14.01.2016. “Острозька академія” запрошує учнів 11 класів ЗНЗ України взяти участь у Всеукраїнській учнівській інтернет-олімпіаді з української мови і літератури. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл

____

14.01.2016.

Директорам шкіл !!! УВАГА!!! Щодо забезпечення формування та відправлення загальноосвітніми навчальними закладами до ВРЦОЯО комплектів реєстраційних документів.

Детальніше за посиланням "Оперативна інформація".

____

14.01.2016. Конкурс «Лелека-2016». Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл

____

28.12.2015. VI конкурс на кращий веб-сайт закладу освіти. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл

____

24.12.2015. Про проведення ХV Всеукраїнського  конкурсу учнівської творчості (Заявку на участь у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням, навчальним закладам відправляти на електронні адреси, вказані в документі). Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл

____

24.12.2015. ПОЛОЖЕННЯ про Всеукраїнський конкурс «Сталий розвиток – наш вибір». Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

____

21.12.2015. Про організацію змістовного дозвілля дітей під час зимових канікул 2015/2016 навчального року. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

____

15.12.2015. Важливо!!! Про дотримання правил безпеки життєдіяльності під час зимових канікул, новорічних і різдвяних свят. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

____

11.12.2015.День абітурієнта в Університеті митної справи та фінансів (м. Дніпропетровськ). Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

____

10.12.2015. Проведення Всеукраїнської премії «Диво-дитина». Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

____

07.12.2015. Про підготовку та проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН Овруцького районного наукового товариства школярів. Детальніше за посиланням МАН.

____

03.12.2015. Година Коду - освітній проект. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

____

01.12.2015. Лист про допомогу Красногорівській школі № 3 Мар'їнського району Донецької області. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

____

01.12.2015. Про організацію та проведення в районі місячника з охорони дитинства. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

____

01.12.2015. Про проведення у 2015році Всеукраїнського тижня права у загальноосвітніх навчальних закладах району. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

____

01.12.2015. Акція «16 днів проти насильства». Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

____

26.11.2015. II Житомирський Учнівський Кінофестиваль + Положення. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

____

25.11.2015. Увага!!! Потреби в товарах та послугах в розрізі асортименту на 2016 рік для забезпечення роботи закладів в межах запланованих кошторисних призначень ( інформація надається до до 07.12.2015 року).

Детальніше за посиланням "Оперативна інформація".

____

25.11.2015. Увага!!!Лист МОН щодо звернень про збір коштів. Детальніше за посиланням "Оперативна інформація".

____

25.11.2015. Результати районних олімпіад з економіки та англійської мови. Детальніше за посиланням Предметні олімпіади

____

23.11.2015. Підсумки районного етапу  ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (3-11 класи). Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

____

18.11.2015. Увага!!! Про проведення в районі ХVІ  Міжнародного конкурсу з української мови  імені Петра Яцика. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

____

18.11.2015. Щодо заходів  до Дня пам’яті жертв голодоморів. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

____

18.11.2015. Важливо!!! Про державну атестацію загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів району. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

____

18.11.2015. Заявка на участь учнів – членів осередку МАН учнівського наукового товариства у І етапі Всеукраїнского конкурсу-захисту науково- дослідницьких робіт МАН. Детальніше за посиланням МАН

____

18.11.2015. Результати предметної олімпіади з фізики. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

____

17.11.2015. Увага! Повідомлення про семінар вчителів образотворчого мистецтва на базі Раківщинської ЗОШ. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

____

17.11.2015. Результати предметної олімпіади з біології. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

____

16.11.2015.

До уваги директорів та педагогічних керівників науково-дослідницьких робіт учнів МАН !!!

Попередні терміни проведення конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН в районі відбудеться з 14.12.2015 по 18.12.2015. Стежте за додатковою інформацією!!!

____

16.11.2015. Увага!!! Обласна олімпіада з психології для учнів старших класів. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

___

13.11.2015. Щодо профілактики травматизму. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

___

11.11.2015. Презентація ЗНО-2016. Детальніше за посиланням ЗНО

___

11.11.2015. Результати предметної олімпіади з математики. Детальніше за посиланням Предметні олімпіади

___

05.11.2015. Результати предметної олімпіади з географії. Детальніше за посиланням Предметні олімпіади

____

02.11.2015. Про затвердження заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді (наказ). Детальніше за посиланням Нормативно-правове забезпечення виховної роботи

____

02.11.2015. Результати предметної олімпіади з української мови та літератури (31.10.2015). Детальніше за посиланням Предметні олімпіади

____

30.10.2015. Десяті Всеукраїнські Читання з гуманної педагогіки «Виховуватися в моральному кліматі пам’яті». Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

____

30.10.2015. Відвідування Кмитівського музею. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

____

30.10.2015. Про проведення ІІІ Міжнародного Форуму «Найкращих соціальних проектів України». Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

____

30.10.2015. Про проведення Тижня безпеки дорожнього руху. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

____

30.10.2015. Про проведення в районі місячника по збереженню психічного здоров’я населення. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

____

30.10.2015. Важливо!!! Щодо програм зовнішнього незалежного оцінювання. Детальніше за посиланням ЗНО

____

22.10.2015. Про відзначення 80-річчя з дня народження поета і громадського діяча Бориса Олійника. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

____

22.10.2015. Всеукраїнський конкурс на кращий план-конспект уроків з історії України, всесвітньої історії, філософії, курсів «Людина і світ», «Людина і суспільство» (жовтень – листопад 2015 р.). Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

____

22.10.2015. Щодо заходів з відзначення 25-ї річниці Революції на граніті. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

____

21.10.2015. Заява + анкета учасника конкурсу "Учитель року - 2016". Детальніше за посиланням Учитель року - 2016

____

20.10.2015. Про проведення районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016». Детальніше за посиланням Учитель року - 2016

____

19.10.2015. Пробне ЗНО на "Методичному порталі". Детальніше за посиланям ЗНО

____

19.10.2015. Матеріали стосовно педагогічної виставки "Сучасна освіта Житомирщини - 2016". Детальніше за посиланням Сучасна освіта Житомирщини - 2016

____

19.10.2015. Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер-2015». Детальніше за посиланням Конкурси з інформатики

____

15.10.2015. Круглий стіл «Зовнішнє незалежне оцінювання та вступна кампанія 2016». Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

____

15.10.2015. Оголошення про семінар початкових класів. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

____

15.10.2015. Про проведення районного «Місячника знань дітьми правил безпеки життєдіяльності». Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

____

13.10.2015. Про забезпечення проведення демократичних, чесних і прозорих місцевих виборів 25 жовтня 2015 року. Детальніше за посиланням "Оперативна інформація".

_____

12.10.2015. Осінян школа МА. Детальніше за посиланням МАН

______

09.10.2015.

Про проведення І та П етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у2015-2016 н. р.

П О Л О Ж Е Н Н Я про проведення І та П етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у  2015-2016 н. р.

Графік проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів в 2015 -2016 навчальному році

Детальніше за посиланням Предметні олімпіади

______

09.10.2015. Про Всеукраїнський конкурс «Класний керівник року» у 2015 році. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

______

06.10.2015. Важливо!!! Закон про освіту. Детальніше за посиланням "Оперативна інформація".

______

05.10.2015. Важливо!!! Про проведення виїзного семінару-екскурсії для вчителів фізики Овруцького району. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

_______

30.09.2015. Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер-2015». Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

_______

29.09.2015. Інформація бібліотекарям стосовно Всеукраїнського дня бібліотек. Детальніше за посиланням Бібліотека в школі

_______

29.09.2015. Про організацію та проведення в області заходів Всеукраїнського конкурсу  «Учитель року – 2016». Детальніше за посиланням Учитель року - 2016

_______

29.09.2015. Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2015-2016 навчальному році. Детальніше за посиланням Предметні олімпіади

_______

23.09.2015. Про проведення щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

_______

22.09.2015. Проект "Міксіке". Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

_______

22.09.2015. Терміново!!! Відомості про ліквідаторів, які працювали у  ЗНЗ. Детальніше за посиланням "Оперативна інформація".

_______

21.09.2015. Щодо дистанційної форми навчання. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

_______

21.09.2015.Про проведення районної виставки юннатівської творчості «Мій рідний край, моя земля». Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

_______

18.09.2015. ВАЖЛИВО!!! Про атестацію педагогічних працівників в 2015-2016 навчальному році. Детальніше за посиланням Кадрова робота

_______

17.09.2015. ТЕРМІНОВО!!! Про проведення районного конкурсу  з WEB – дизайну «Шкільний сайт» серед учнівської молоді району. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

_______

17.09.2015. Про проведення в районі акції «Чистий двір, вулиця, місто – чиста Україна!». Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

_______

14.09.2015. ВАЖЛИВО !!! Про встановлення розміру доплат та надбавок  працівникам  ЗНЗ. Детальніше за посиланням "Оперативна інформація".

_______

11.09.2015.

ВАЖЛИВО!!! Про відзначення Дня людей похилого віку.  Акція "Назустріч мрії". Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

_______

10.09.2015. Про проведення районного конкурсу-захисту дослідницьких робіт учнів початкових класів. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

________

09.09.2015. Про затвердження змін до навчальних програм для 1-3-х класів загальноосвітніх навчальних закладів (наказ).Програми зі змінами. Детальніше за посиланням Початкова освіта

________

09.09.2015. ВАЖЛИВО!!! Про перерозподіл навчальної літератури із бібліотечних фондів. Детальніше за посиланням "Оперативна інформація".

________

08.09.2015. Паспортизація спортивних споруд. Детальніше за посиланням "Фізичне виховання"

________

08.09.2015. Олімпійський урок. Детальніше за посиланням "Фізичне виховання"

________

08.09.2015. ВАЖЛИВО!!! Інформація стосовно вивчення фізики в 7 класі (2015/2016 н.р.).

Детальніше за посиланням "Оперативна інформація".

________

07.09.2015. "Рекомендації населенню щодо поведінки в умовах пожеж виклкиканих горінням сухої трав'янистої рослинності........."

Детальніше за посиланням "Оперативна інформація".

________

07.09.2015. Проведення заходів до Всеукраїнського Дня молитви за сиріт. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

________

03.09.2015. Важливо!!! «З Луганщиною разом!»

Речі для допомоги приймаються до 20 вересня у відділ освіти (господарська група)

Детальніше за посиланням "Оперативна інформація".

________

27.08.2015. ВАЖЛИВО!!! Відомості про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування Овруцького району.

Детальніше за посиланням "Оперативна інформація".

________

27.08.2015. Програми з іноземної мови 2015/2016 н.р. детальніше за посиланям Іноземні мови

________

27.08.2015. Про організацію навчально-виховного процесу для учнів з особливими освітніми потребами загальноосвітніх навчальних закладів у 2015/2016 навчальному році Програми навчальних предметів для розумово відсталих дітей. Детальніше за посиланям Інклюзивна освіта та індивідуальне навчання

________

21.0.2015. ВАЖЛИВО!!! Про підготовку та організацію проведення серпневої конференції педагогічних працівників 2015 року. Детальніше за посиланням "Оперативна інформація".

________

17.08.2015. Важливо!!! Акт обстеження кабінетів. Детальніше за посиланням "Оперативна інформація".

________

17.08.2015. Перший урок 2015-2016 навчальний рік. Тема і розробка першого уроку. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

________

17.08.2015. Програма "Захист Вітчизни". Детальніше за посиланням Захист Вітчизни

________

17.08.2015. Важливо!!! Інформація про наявність вогнегасників. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

________

17.08.2015. Відзначення 23 серпня 2015 року Дня Державного Прапора України і 24 серпня 2015 року Дня незалежності України. "Оперативна інформація".

________

17.08.2015. План проведення засідань районних методичних комісій серпень 2015 р. Детальніше за посиланням "Оперативна інформація".

________

17.08.2015. Графік прийому тарифікаційних списків педпрацівників на 2015-2016 навчальний рік для затвердження у відділі освіти райдержадміністрації. Детальніше за посиланням "Оперативна інформація".

________

14.08.2015. 17.08.2015 розпочинається Всеукраїнська інтернет-олімпіда з інформаційних технологій для учнів. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

________

13.08.2015. Вивчення історії та правознавства у 2015/2016 н.р.. Детальніше за посиланням Історія та правознавство.

________

13.08.2015. Вивчення географії у 2015/2016 н.р.. Детальніше за посиланням Вчителю географії.

________

11.08.2015. Зміни у кількості годин на вивчення іноземної мови. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

________

03.08.2015. Про структуру 2015-2016 навчального року та навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

________

03.08.2015. Про виконання Державної програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії) на 2015-2017 роки в установах і закладах освіти. Детальніше за посиланням "Антикорупційна діяльність".

________

03.08.2015. Важливо!!! Про проведення огляду готовності загальноосвітніх навчальних закладів району до 2015-2016 навчального року ( з додатками окремо). Детальніше за посиланням "Оперативна інформація".

________

09,07,2015. Про проведення І (відбіркового) етапу Всеукраїнської учнівської Інтернет-олімпіади з інформаційних технологій у 2015/2016 н.р.. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

________

01.07.2015. Про підготовку до початку 2015-2016 навчального року. Детальніше за посиланням "Оперативна інформація".

________

01.07.2015. Концепція національно-патріотичного виховання. Детальніше за поисланням Нормативно-правове забезпечення виховної роботи

_________

26.06.2015. Щодо протидії пропаганді сепаратизму та антиукраїнській ідеології в системі освіти. Детальніше за посиланням "Оперативна інформація".

_________

15.06.2015. Виставка «ЗНО – 2016. Освіта в Україні. Освіта за кордоном». Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

_________

15.06.2015. Підготовка та відзначення в області 19-ої річниці Конституції України. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

__________

15.06.2015. Г Р А Ф І К проведення районних семінарів працівників освіти на 2015-2016 навчальний рік. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

__________

10.06.2015. Річний звіт з курсу "Захист Вітчизни". Детальніше за посиланням Захист Вітчизни

__________

03.06.2015. ВАЖЛИВО!!! Списки дітей і підлітків шкільного віку. Детальніше за посиланням "Оперативна інформація".

__________

26.05.2015.

Про проведення інвентаризації бібліотечних фондів підручників у загальноосвітніх навчальних закладах району (наказ).

Інвентаризаційна відомість про забезпечення підручниками учнів 1-11 класів ЗОШ_________ району

Вся інформація за посиланням Облік та систематизація навчальної літератури

__________

25.05.2015. Інформація щодо наказу «Про відзначення в області Дня захисту дітей» просимо забезпечити належну підготовку, організацію та проведення святкування Дня захисту дітей". Детальніше за посиланням "Оперативна інформація".

__________

20.05.2015. Набір студентів на навчання до Греції. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

__________

20.05.2015. Про проведення VІІ Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

__________

15.05.2015. П І Д Т В Е Р Д Ж Е Н Н Я замовлення на виправлення документів про освіту для загальноосвітніх навчальних закладів. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

__________

13.05.2015. Про проведення Тижнів знань з основ безпеки життєдіяльності у дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладах Овруцького району (наказ). Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

__________

05.05.2015. Про розповсюдження пам’ятного знака «Мак пам’яті».

МЕТОДИЧНІ МАТЕРІАЛИ до відзначення у загальноосвітніх навчальних закладах Дня пам’яті та примирення та 70-ї річниці Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

__________

05.05.2015. ВАЖЛИВО!!! Моніторингове дослідження «Стан превентивної освіти дітей та учнівської молодів навчальних закладах» за складовою «Стан вивчання предмета «Основи здоров’я». Детальніше за посиланням "Оперативна інформація".

__________

05.05.20105. ВАЖЛИВО!!! ТЕРМІНОВО!!! Щодо заходів з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни.  

Про відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Європі.

Детальніше за посиланням "Оперативна інформація".

__________

29.04.2015. Про порядок закінчення 2014-2015 навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів загальноосвітніх навчальних закладів району. Детальніше за посиланням "Оперативна інформація".

__________

17.04.2015. Підсумкова таблиця результатів районного фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров'я» у 2015 р. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

__________

17.04.2015. Про державну атестацію загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних навчальних закладів району,

Про апеляційні комісії відділу освіти при проведенні ДПА в 2015 році. Детальніше за посиланням "Оперативна інформація".

___________

15.04.2015. ВАЖЛИВО!!! ТЕРМІНОВО !!! Щодо уточнення контингенту учнів пільгових категорій загальноосвітніх навчальних закладів. Детальніше за посиланням "Оперативна інформація".

___________

15.04.2015. Курсова перепідготовка 2016: пропозиція курсів та лист планування курсів на 2016 рік. Детальніше за посиланням Курсова перепідготовка

Важливо!!! Пропозиції  на курсову перепідготовку вчителів на 2016 рік подати в райметодкабінет у паперовому варіанті та в електронному на  адресу osvita_ovr@ukr.net  до  30 квітня  2015 року

___________

14.04.2015. Про проведення І етапу Всеукраїнського турніру «Юний зоолог» (обласний наказ). Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

____________

14.04.2015. Про проведення обласного етапу юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста-2015» (обласний наказ). Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

_____________

14.04.2015. Про завершення опалювального сезону 2014-2015 років в навчальних закладах освіти . Детальніше за посиланням "Оперативна інформація".

_____________

10.04.2015. Х Всеукраїнська благодійна акція  «Врятуй життя дитині». Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

_____________

10.04.2015. Про відзначення в області 150-річчя від дня народження Михайла Грушевського. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

_____________

09.04.2015. Зміни до положення про проведення районних змагань Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)-2015. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

_____________

06.04.2015. ВАЖЛИВО!!! Про деякі питання проведення конкурсного відбору оригінал-макетів підручників для учнів 4 та 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Детальніше за посиланням "Оперативна інформація".

_____________

02.04.2015. Про проведення в районі Всеукраїнської акції «А ми тую славу збережемо»

______________

02.04.2015. Семінар вчителів початкових класів на базі Бігунської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбудеться 7 квітня. Від'їзд о 9.00 від РДА

______________

31.03.2015. Про проведення 8 районного фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я». Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

______________

30.03.2015. Призери ІІІ етапу (обласного) Всеукраїнської учнівської олімпіади з базових дисциплін у 2014-2015 навчальному році. Детальніше за посиланням Предметні олімпіади

______________

30.03.2015. Наказ про підсумки ІІ етапу Всеукрїанських олімпіад з базових дисциплін у 2014/2015 н.р. + ( Додатки до наказу). Детальніше за посиланням Предметні олімпіади

_______________

26.03.2015. Про санітарне очищення та благоустрій (наказ) + За чисте довкілля:звіти. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

_______________

25.03.2015. ВАЖЛИВО!!! Підручники (інформація). Детальніше за посиланням "Оперативна інформація".

_______________

25.03.2015. Конкурс «Всеукраїнський юнацький водний приз». Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

________________

25.03.2015. Про підсумки проведення районного конкурсу на краще володіння персональним комп’ютером (наказ). Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

________________

25.03.2015. Про підготовку до роботи і експлуатації фізкультурно-оздоровчих та спортивних споруд у весняно - літній період  2015 року

( паспорт та облікова картка)

________________

24.03.2015. Про проведення обласного етапу Всеукраїнської акції «Птах року». Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

________________

24.03.2015. Про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-огляду «Дивовижна теплиця». Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

________________

23.03.2015. Умови проведення змагань та конкурсів, що проводитимуться під час Збору дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

________________

18.03.2015. Про проведення Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник». Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

_________________

18.03.2015. Інформаційний лист. Статті до збірника «Постаті землі Житомирської». Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

_________________

18.03.2015. Всеукраїнський літературний конкурс «Розкрилля душі». Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

_________________

17.03.2015. Всеукраїнський конкурс «Творчий учитель – обдарований  учень». Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

_________________

16.03.2015. Про проведення Міжнародної учнівської практично-наукової конференції «Україна очима молодих». Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

_________________

16.03.2015. Про проведення Всеукраїнського інтерактивного конкурсу «МАН-Юніор Дослідник». Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

_________________

16.03.2015. ВАЖЛИВО!!! Директорам шкіл!!! Наказ МОН. Конкурсний відбір підручників. Детальніше за посиланням "Оперативна інформація".

_________________

13.03.2015. ВАЖЛИВО!!! Інструктивно-методичні матеріали щодо оформлення та передачі результатів відбору електроних версій підручників + Наказ

_________________

12.03.2015. ВАЖЛИВО!!! Про проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2014/2015 навчальному році. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

_________________

12.03.2015. ВАЖЛИВО!!! Конкурс читців "Троянди і віноград" буде проведено 17 березня о 10.00 в приміщенні ЦДЮТ

_________________

12.03.2015. ВАЖЛИВО!!! Міжнароднй конкурс "Кенгуру" в районі буде проведено 31 березня 2015 року. Конкурсні завдання забрати 18-19 березня в РМК.

_________________

10.03.2015. Декларація про доходи (бланк). Детальніше за посиланням "Оперативна інформація".

_________________

05.03.2015. ВАЖЛИВО!!! Про проведення ІІІ етапу соціального проекту на підтримку воїнів АТО «Крила захисту». Детальніше за посиланням "Оперативна інформація".

_________________

04.03.2015. ВАЖЛИВО!!! Відбір підручників. Детальніше за посиланням "Оперативна інформація".

_________________

04.03.2015. Положення про Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Сокіл» («Джура») (2015)

_________________

25.02.2015. «100 тисяч книжок для сільських бібліотек». Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

_________________

24.02.2015. Про проведення районного конкурсу учнівських колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім» (наказ, умови). Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

__________________

23.02.2015. Про проведення конкурсу читців «Троянди і виноград», присвяченого 120-річчю від дня народження М.Т. Рильського (наказ та Положення). Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

__________________

19.02.2015. Всеукраїнська акція «Годівничка» (умови проведення). Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

__________________

18.02.2015. Щодо вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні 20 лютого 2015 року (доповнено). Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

__________________

17.02.2015. Вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

__________________

17.02.2015. ВАЖЛИВО!!! Терміново!!! Про організацію та проведення  в районі  ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства в 2014-2015 навчальному році. Детальніше за посиланням "Оперативна інформація".

__________________

16.02.2015. Семінар вчителів образотворчого мистецтва відбудеться 12.03.2015 на базі Бондарівської ЗОШ І-ІІІ ст. При собі мати 3 диски різнокольорової тканини ( діаметр: 18 см, 22 см, 26 см.), світлий прямокутник тканини 20х12 см., трикутник тканини      (більша сторона 25 см.), шматочок вати або синтепону, нитки № 10, вугіля, папір, серветки, гумка, олівець. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

__________________

14.02.2015. Конкурс дитячого малюнку " Кожному мила своя сторона" (Положення). Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

___________________

12.02.2015. Міжнародний конкурс з українознавства для учнів 8–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

___________________

10.02.2015. ВАЖЛИВО!!! Дії населення при боротьбі з тероризмом (Перелік інструкцій) Детальніше за посиланням "Оперативна інформація".

____________________

09.02.2015. Увага!!! Районний семінар вчителів інформатики. який має відбутися 18.02.2015 р. на базі Норинської ЗОШ І-ІІІ ступенів переноситься на 11 березня 2015 р.

____________________

09.02.2015. Увага!!! Семінар вчителів образотворчого мистецтва, який мав відбудитися 12.02.2015 на базі Бондарівської ЗОШ І-ІІІ ст. переноситься. Дата буде повідомлена додатково!!!

____________________

05.02.2015. Про обласний конкурс читців-декламаторів, присвячений річниці від дня народження Лесі Українки. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

____________________

04.02.2015. Терміново!!! Важливо!!! Про підсумки проведення в районі Міжнародного учнівського конкурсу юних істориків «Лелека-2014» та організацію конкурсу «Лелека-2015» Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

____________________

04.02.2015. Про підсумки проведення районної педагогічної виставки «Сучасна освіта Житомирщини-2015» (наказ). Детальніше за посиланням Сучасна освіта Житомирщини 2015

_____________________

03.02.2015. Конкурс малюнків на приз народного депутата України Володимира Арешонкова Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

_____________________

02.02.2015.ІІ Всеукраїнська дитяча мистецька акція для художників, літераторів, читців та каліграфів «Мій Шевченко». Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

_____________________

02.02.2015. І відбірковий (обласний, заочний) етап Всеукраїнського літературного конкурсу «Розкрилля душі». Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

_____________________

Терміни проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Житомирського територіального відділення МАН України у наукових відділеннях. Детальніше за посиланням МАН

_____________________

29.01.2015. Про продовження терміну реєстрації у VI Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник» - 2015. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

_____________________

21.01.2015. ВАЖЛИВО!!! ЗАЯВА на виплату грошової компенсації за не харчування в навчальному закладі та ДОВІДКА про те, що дитина не харчувалася в шкільній їдальні. Детальніше за посиланням "Оперативна інформація".

_____________________

20.01.2015. ВАЖЛИВО !!! Терміново!!! Інформація по пільгових категоріях дітей ( підручники ). Обов'язково до виконання у термін до 22.01.2015. Детальніше за посиланням "Оперативна інформація".

_____________________

20.01.2015. Відзначення в області та районі Дня Соборності України.Відзначення в області та районі пам'яті Героїв Крут. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

_____________________

19.01.2015. Важливо!!! Районна олімпіада з російської мови та літератури відбудеться 08.02.2015 р.. Участь беруть учні 8-11-х класів, переможці шкільних олімпіад.

_____________________

19.01.2015. Про проведення І та П етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін в 2014-2015н. р. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

_____________________

14.01.2015. Графік проведення ІІІ  (обласного)  етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад  на 2014/2015 н.р. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

_____________________

13.01.2015. Про організацію VI Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник» - 2015. Детальніше за посиланням Інформація керівникам шкіл.

_____________________

Додаток

до наказу управління освіти і науки          облдержадміністрації

18.01.2018 № 11

 

 

ПЛАН

основних заходівз підготовки цивільного захисту в установах та закладах системи освіти і науки області на 2018рік

№з/п

Заходи

Відповідальні

Залучаються

Термін проведення

1

Збори-наради керівного складу ЦЗ навчальних закладів з питання «Підсумки роботи у 2017 році та визначення основних завдань на 2018 рік»

Місцеві органи управління освітою

Навчальні заклади,

структурні підрозділи управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській обл. (за згодою)

Лютий

2

Нарада керівного складу ЦЗ щодо техногенного та протипожежного захисту закладів освіти, забезпечення підготовки до нового навчального 2017/2018 року

Управління освіти і науки Житомирської ОДА, управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській обл. (за згодою)

Керівний склад райдержадміністрацій, міськвиконкомів (за згодою), закладів освіти

Травень (згідно з рішенням облдержадміністрації)

3

Організація та проведення практичного семінару для керівників гуртків та тренерів команд юних рятувальників області з питань організації та проведення практичних заходів: змагань, навчань, тренувань

Місцеві органи управління освітою, навчальні заклади

Навчально-методичний центр ЦЗ та БЖД області,управління освіти і науки Житомирської ОДА,управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій (за згодою)

Березень-квітень

4

Проведення міських, районних та обласного зборів-змагань юних рятувальників «Школа безпеки», розроблення і затвердження відповідних наказів, положень

Управління освіти і науки, управління цивільного захисту населення ОДА, управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської ОДА,

навчально-методичний центр ЦЗ та БЖД області, управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій (за згодою),

місцеві органи управління освітою

Навчальні заклади,

служба у справах дітей,

ГУ Нацполіції України в області (за згодою), обласна організація Товариства Червоного Хреста України (за згодою)

Квітень-Травень

5

Організація та проведення Дня цивільного захисту в загальноосвітніх  та професійно-технічнихнавчальних закладах області

Управління освіти і науки ОДА,

місцеві органи управління освітою, навчальні заклади

 

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій (за згодою), обласна організація Добровільного пожежного товариства України(за згодою), навчально-методичний центр ЦЗ та БЖД області

Квітень

6

Організація та проведення Тижня безпеки дитини в навчальних закладах області

Управління освіти і науки ОДА,

місцеві органи управління освітою, навчальні заклади

 

Навчально-методичний центр ЦЗ та БЖД області, управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій, обласна організація Добровільного пожежного товариства України

Травень

7

Організація та проведення обласного збору-змагання юних рятувальників «Школа безпеки»

Управління освіти і науки ОДА, управління цивільного захисту населення ОДА, навчально-методичний центр ЦЗ та БЖД області, обласне відділення ВГДР «Школа безпеки»,

управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій,

місцеві органи управління освітою

Обласна організація Товариства Червоного Хреста України, навчальні заклади, команди-учасники обласних змаганьобласна організація Добровільного пожежного товариства України

Травень-Червень

8

Участь у Міжнародних (Всеукраїнських) зборах змаганнях юних рятувальників «Школа безпеки»

Управління освіти і науки облдержадміністрації

Управління ЦЗН облдержадміністрації,служба у справах дітей, УДСНСУ в області (за згодою), ГУ Нацполіції в області (за згодою), обласна організація Товариства Червоного Хреста України (за згодою), команда-переможець обласних змагань

Липень

9

Проведення навчань, тренувань, польових таборів тощо, спрямованих на формування у дітей та підлітків умінь та навичок поводження у надзвичайних ситуаціях

Місцевіоргани управління освітою, навчальні заклади

 

Управління освіти і науки Житомирської ОДА, навчально-методичний центр ЦЗ та БЖД області,управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій (за згодою)

За окремим планом

10

Робота ізвпровадженняпрограми напрямку «Школа безпеки»у загальноосвітні та позашкільні навчальні заклади

Управління освіти і науки Житомирської ОДА, навчально-методичний центр ЦЗ та БЖД області,

місцеві органи управління освітою, навчальні заклади

Навчальні заклади

 

Постійно

11

Організація та проведення районних (міських), семінарів, тренінгів, круглих столів тощо щодо виховання у дітей та молоді культури безпечної життєдіяльності, формування вмінь та навичок поводження в НС

Місцеві органи управління освітою, навчальні заклади

Управління освіти і науки Житомирської ОДА,навчально-методичний центр ЦЗ та БЖД області, управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій (за згодою), управління Держпраці у Житомирській області

За запитом

12

Проведення батьківських зборів з розглядом питання профілактики надзвичайних подій за участю дітей, відповідні тематичні конкурси, вікторини, виступи Дружин юних пожежних, лекції працівників УДСНС, відвідування дітьми виставки-музею цивільного захисту населення та пожежно-рятувальних підрозділів

Місцеві органи управління освітою, навчальні заклади

Управління освіти і наукиОДА, навчально-методичний центр ЦЗ та БЖД області, управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій(за згодою), обласна організація Добровільного пожежного товариства України, Червоного Хреста України (за згодою)

Періодично, упродовж навчального року

14

Проведення у ВНЗ представниками прокуратури або/та військової прокуратури навчань (майстер-класів, лекцій, семінарів) у сфері запобігання злочинності та корупції у воєнній сфері

Житомирський гарнізон Центрального Регіону України; управління освіти і науки ОДА

Управління освіти і наукиОДА, ВНЗ

 

15

Перевірка стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та організації роботи з питань пожежної та техногенної безпеки

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій; управління цивільного захисту населення ОДА,управління освіти і науки ОДА

навчальні заклади,

органи управління освітою районів:

Житомирського району,

Коростишівського району,

Хорошівського району,

Лугинського району,

Баранівського району,

Романівського  району

 

 

 

 

 

11-13 квітня

 

15-17 травня

 

5-7 червня

 

25-27 червня

 

10-12 липня

 

15

 

 

Заступник начальника

управління освіти і науки               (підпис існує)          О.Г. Липовецька

 

Уповноважена особа

з питань ЦЗ                                     (підпис існує)        Ю.В. Салімонович