Районний семінар-практикум вчителів історії і правознавства

З метою вдосконалення професійної майстерності, підвищення рівня загальної дидактичної та методичної підготовки педагогів на базі Раківщинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум учителів історії і правознавства.

З усіх куточків району поспішали на нього історики.На порозі школи їх радо, з посмішкою зустрічали директор, заступник, учні та вчителі.

Тема семінару «Формування ключових компетентностей, національно-патріотичних та громадянських якостей особистості учня на уроках історії та правознавства» завжди є актуальною, особливо коли у школі здійснюється така клопітка і важка робота.

Розпочався семінар щирими привітаннями, які лунали з уст учнів Раківщинської ЗОШ – зворушливими до глибини душі віршами, патріотичними гаслами, милозвучними піснями, сповненими національних ідей та любов'ю до Батьківщини.

Гуз Василь Миколайович, методист районного ІМЦ відділу освіти ознайомив учасників семінару з планом роботи, основними тенденціями інноваційних підходів до навчально-виховного процесу, здійснення методичної роботи на всіх рівнях – від шкільного до обласного.

Особливу увагу учасників семінару було звернуто на основні положення нового Закону «Про освіту», реалізацію Державних стандартів освіти (галузь «Суспільствознавство») за оновленими програмами та підручниками (особливо у 9-х класах)

Практична частина семінару також була різнобарвна і насичена, ілюструвала тему семінару. Цікавими та корисними для учителів були: ТРЕНІНГ «КОМПЕТЕНТНІСТЬ УЧНІВ ЯК РЕЗУЛЬТАТ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ» та ВІДЕОФРАГМЕНТИ УРОКІВ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ В 5 КЛАСІ «РОДИННЕ ДЕРЕВО. ПРО ЩО МОЖНА ДІЗНАТИСЯ З СІМЕЙНОГО ФОТОАЛЬБОМУ» ТА «ЯК УКРАЇНСЬКЕ КОЗАЦТВО ПРОСЛАВИЛОСЯ У БИТВАХ ТА ПОХОДАХ».

Уроки дуже сподобалися учасникам семінару, кожен отримав і задоволення,і ідеї для власного досвіду.

Яскравим підсумком семінару став позакласний виховний захід «НАШІ ПРАВА – ЩАСЛИВЕ ДИТИНСТВО».

Під час виховного заходу, учасники семінару, забули повсякденні турботи і з великим задоволенням дякували виступаючим гучними оплесками.

Хочемо висловити найтепліші слова вдячності учням, вчителям і адміністрації школи за організовані заходи для вчителів історії та правознавства.

Сподіваємося, що кожний семінар буде залишати в гостей стільки ж приємних вражень.

Районний інформаційно-методичний центр відділу освіти

Фотозвіт

 

Все новости