Радіодиктант національної єдності

9 листопада до Дня української писемності та мови «Українське радіо» проведе  XVІІ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності з метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови як духовного потенціалу нації, виховання високої мовної культури. Радіодиктант транслюватимуть у прямому ефірі філії Національної суспільної телерадіокомпанії України та «UA: Культура». На першому каналі «Українського радіо» марафон розпочнеться о 12:00, текст диктанту звучатиме о 12:30.  Доцент Київського університету                         ім. Б. Грінченка Олександр Авраменко читатиме його двічі у прямому ефірі.  На замовлення «Українського радіо» він складає текст радіодиктанту із 120 – максимум 180 слів.      

      Девіз цьогорічного радіодиктанту«Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета». Щоб написати радіодиктант, потрібно мати приймач чи доступ до інтернету, де можна слухати онлайн «Українське радіо», а також аркуш паперу та ручку.

      Диктант, написалий від руки, потрібно надіслати 9 або 10 листопада на адресу: Київ-1, Хрещатик, 26. Індекс – 01001. Дату відправлення визначатимуть за штемпелем на конверті. Також можна  диктант відсканувати і надіслати упродовж 24 годин із початку акції до 10 листопада 12:00  в електронному вигляді на e-mail: rd@nrcu.gov.uа.

11 листопада об 11:11 на сайті «Українського радіо» буде опубліковано текст радіодиктанту і кожен зможе себе перевірити.                                                   

Усіх бажаючих запрошуємо взяти участь у заході.

Все новости