Інформація керівникам шкіл


Наказ відділу освіти, культури, молоді та спорту № 08 від 11 січня  2019  року "Про перенесення робочих днів у 2019 році"

____________________________

Стартувала безкоштовна онлайн-платформа для підготовки до ЗНО

      14 січня розпочала роботу онлайн-платформа iLearn для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.                                                           Скористатись платформою можна за цим посиланням, повідомила “Освіторія Медіа”.   На платформі доступні вебінари з викладачами української мови та літератури, математики, історії України та англійської.

      Під час реєстрації учні створюють гейміфікованого героя і можуть отримувати електронні монети  ВЧИБАКСИ за проходження тестів, завдань та вебінарів.

___________________________

      Доводимо до Вашого відома лист Міністерства освіти і науки України від 30.08.2018 р. № 111-9224 "Щодо функціонування груп продовженого дня у закладах загальної середньої освіти".

__________________________

          Доводимо до Вашого відома наказ Міністерства освіти і науки України від 25.06.18 № 677 "Про затвердження Порядку створення груп подовженого дня у державних і комунальних закладах загальної середньої освіти"
___________________________        

          Відповідно до наказу МОН від 20.08.2018 № 924 «Про затвердження методичних рекомендацій щодо оцінювання навчальних досягнень учнів першого класу у Новій українській школі» на сайті Міністерства розміщено навчальні матеріали для роботи з першокласниками в адаптаційний період https://mon.gov.ua/ua/osvita/zagalna-serednya-osvita/konferenciyi/serpneva-konferenciya-2018/navchalni-materiali-dlya-roboti-z-pershoklasnikami-v-adaptacijnij-period

___________________________

          Доводимо до Вашого відома наказ Міністерства освіти і науки України від 20.08.2018 р. № 924 «Про затвердження методичних рекомендацій щодо оцінювання навчальних досягнень учнів першого класу у Новій українській школі»

________________________       

             Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проект нової редакції Українського правопису.

          «Українська національна комісія з питань правопису, склад якої затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 р. № 416, пропонує до уваги громадськості проект нової редакції Українського правопису, розроблений на фундаменті української правописної традиції з урахуванням новітніх мовних явищ, що набувають поширення в різних сферах суспільного, наукового та культурного життя. Правописна комісія виходила із розуміння того, що Український правопис, як правопис і будь-якої іншої мови, не може бути вичерпним; він кодифікує засадничі, найбільш поширені або спірні орфографічні положення.

          Правописна комісія розраховує на уважне прочитання, конструктивні пропозиції і доброзичливу критику всіх зацікавлених користувачів і знавців української мови.

Зауваження та пропозиції до проекту нової редакції Українського правопису просимо надсилати до 15 вересня 2018 року за формою (таблиця громадського обговорення) на електронну адресу секретаря Української національної комісії з питань правопису Шевченко Лариси Леонідівни: e-mail: larisa_shevchenko@ukr.net

________________________

             Доводимо до Вашого відома лист лист КПНЗ " Житомирський ОЦНТТУМ" ЖОР від 17.05.2018 № 3-324 "Про проведення Всеукраїнської літньої фізичної школи"

_________________________

          Доводимо до Вашого відома лист КПНЗ "Житомирський ОЦНТТУМ" ЖОР від 17.05.2018 р. № 3-323 " Про проведення Всеукраїнської літньої фізико-математичної школи для учнів 7-8 класів"

__________________________

            Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проект Закону "Про повну загальну середню освіту". Крім оновленого термінологічного апарату, який потрібно було привести у відповідність до нового базового Закону України «Про освіту», документ містить низку концептуальних змін. Зокрема, нові механізми доступності у здобутті повної загальної середньої освіти, формування мовного середовища, усунення дискримінації, створення умов для забезпечення індивідуальної освітньої траєкторії учнів тощо.

          Згідно з Законом України «Про освіту» в документі закріплюється трирівнева система загальної середньої освіти: початкова освіта має здобуватися упродовж 4 років, базова середня освіта - упродовж 5 років, а профільна - упродовж 3 років.

          До початкової школи зарахування дітей на конкурсних засадах забороняється,  натомість до старшої профільної школи - здійснюватиметься на підставі річного оцінювання результатів їх навчання та державної підсумкової атестації.

          У документі також чітко окреслено зміст державних стандартів та освітніх програм і зазначено, що «освітня програма державного та комунального закладу освіти не може реалізовуватися чи забезпечуватися (повністю або частково) за кошти батьків та/або учнів».

          Законопроект детально визначає питання фінансової і управлінської автономії закладів загальної середньої освіти. В документі передбачено нові підходи до обрання, призначення та звільнення директора школи, визначення повноважень органів самоврядування, зокрема й органів батьківського самоврядування.  

          До того ж у проекті, на відміну від чинного Закону України «Про загальну середню освіту», з’явилися нові терміни, як-от: «забезпечення якості повної загальної середньої освіти», «інституційний аудит», «академічна доброчесність», «асистент дитини з особливими освітніми потребами» та інші.

          Цей документ є результатом тривалої дискусії та напрацювань робочої групи, до складу якої були залучені представники всіх ключових груп стейкхолдерів - керівники органів управлінь освіти, директори шкіл та вчителі, незалежні експерти, представники громадських організацій та батьківська спільнота.

          Оскільки питання реформування освітньої галузі є суспільно важливим, а деякі норми запропонованого проекту - дискусійними, Міністерство освіти і науки України запрошує громадськість до активного обговорення документу і просить всі зауваження та пропозиції до нього надсилати до 1 червня 2018 року на електронну адресу   zakon@mon.gov.ua

_____________________  

          Доводимо до вашого відома, що 16 травня 2018 року в м. Житомирі відбудеться І Регіональний форум " Житомирщина -  територія можливостей", на якому буде презентовано досягнення Житомирської області у виробничій, технологічній, туристично-рекреаційній, культурній, безпековій сферах, а також проведено у процесі відкритого публічного діалогу в рамках тематичних панельних дискусій обговорення проблем та перспектив Житомирщини для формування стратегії, механізмів та інструментів розвитку регіону.

Детальна інформація та реєстрація для участі у Форумі за посиланням:  http://www.forum.znau.edu.ua/

_____________________

 З метою організації та проведення гри «Сокіл» («Джура») надсилаємо наказ УДЦТКУМ №15-А від 20.02.2018 р. і типові правила та умови проведення змагань і конкурсів шкільного, І (районного (міського), ІІ (обласного та Київського міського) і ІІІ (Всеукраїнського) етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

____________________

Доводимо до Вашого відома  лист Міністерства освіти і науки від 28.02.2018 року № 1/9-126 «Про методичні рекомендації, присвячені державним символам та атрибутам України».  Просимо довести методичні рекомендації до відома педагогічних працівників навчальних закладів.

Методичні рекомендації до 100-річчя затвердження тризуба гербом УНР, присвячені державним символам та атрибутам України

_____________________

Доводимо до Вашого відома лист Міністерства освіти і науки України  від 19.03.2018 р. № 1/9-161 для ознайомлення та керівництва в роботі.

_____________________

Доводимо до Вашого відома лист Міністерства освіти і науки України від 29.01.2018р. № 2.5.-216 «Про проведення благодійної акції». Просимо довести зміст даного листа до працівників та учнів ЗЗСО

_____________________

XI обласний конкурс дитячого малюнку " Кожному мила своя сторона - 2018"

Заявка на участь у конкурсі дитячого малюнку "Кожному мила своя сторона -2018"

Положення про конкурс дитячого малюноку "Кожному мила своя сторона - 2018"

_____________________

Лист  Обласної ради Педагогічного товариства України

_____________________

Про проведення обласного семінару-практикуму для керівників гуртків декоративно- прикладної творчості

_____________________

Про проведення XII обласного фестивалю-конкурсу учнівської молоді "Великодні дзвони-2018"

_____________________

Про проведення Всеукраїнського фізичного  конкурсу  " Левеня"

______________________

Наказ від 23.01.2018р. № 22  "Про перенесення робочих днів у 2018 році"

______________________

Міжнародний  дитячо-юнацький  фестиваль народного мистецтва «Смарагдові витоки»

______________________

Лист МОН " Щодо документів, які посвідчують особу"

______________________

Наказ № 27 від 08 .02.2018 " Про організацію гарячого харчування учнів 1-11 класів закладів загальної середньої освіти"

______________________

Про проведення Всеукраїнської акції " Годівничка"

_______________________

Про проведення Всеукраїнської акції " День зустрічі птахів"

________________________

Про заходи щодо профілактики та боротьби з грипом  та гострими респіраторними інфекціями. Пам'ятка для керівників закладів освіти.

_________________________

Наказ № 10 від 11.01.2018 "Про підвищення заробітної плати працівників"

__________________________

Міжнародний учнівський конкурс юних істориків " Лелека-2018"

__________________________

VIII Всеукраїнський конкурс на кращий веб-сайт закладу освіти

____________________

Проект СТАТУТУ (нова редакція) (оновлений)

____________________

ЗАЯВА про реєстрацію громадянина у системі надання послуг в електронній формі (Пенсійний фонд)

____________________

V Всеукраїнська науково-практична конференція «Права людини: історичний вимір і сучасні тенденції»

____________________

Семінар практичних психологів та соціальних педагогів відбудеться 30 листопада на базі Тхоринської ЗОШ. Відїзд від адміністрації в 09.00.

____________________

Про проведення конкурсу для обдарованої молоді

____________________

Про організацію навчання за екстернатною формою у 2017/2018 навчальному році

____________________

Міжнародний конкурс для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів України та української діаспори «Українознавчі пріоритети навчально-виховного процесу»

____________________

Про проведення V обласного конкурсу «Літературна майстерня»

____________________

"Енергоефективні школи:нова генерація"

____________________

Увага абітурієнтам!!! Безкоштовна освіта у Словаччині

____________________

9 листопада – День української писемності та мови

____________________

Управління освіти і науки облдержадміністрації на виконання листа заступника Глави Адміністрації Президента України  від 11.10.2017 року № 43-01/678 щодо 80-тих роковин початку Великого терору-масових політичних репресій 1937-1938 років просить забезпечити у загальноосвітніх навчальних закладах виконання наступних заходів:

-         взяти участь у перших числах місяця (1-4 листопада) у меморіальних заходах за участю керівництва органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та громадськості;

-         організувати проведення тематичної інформаційно-освітньої кампанії.

 

При цьому надсилаємо історичну довідку про «Великий терор», підготовлений Українським інститутом національної пам’яті.

Про проведену роботу просимо інформувати відділ освіти  протягом 2017-2018 років щоквартально (кожного 1 числа початку нового кварталу).

Інформація

_____________________

На виконання  доручення голови облдержадміністрації І.П.Гундича за результатами зустрічі з Президентом України П.О.Порошенка під час засідання Ради Регіонального розвитку  щодо наявного підключення навчальних закладів до мережі Інтернет у сільській місцевості просимо надати інформацію по кожному навчальному закладу управлінню освіти і науки облдержадміністрації для узагальнення та подальшого інформування згідно форми, що додається.

Форма

____________________

5 листопада 2017 року з 10.00 год. до 17.00 год. у Житомирському державному технологічному університеті проходитиме фестиваль науки і техніки «SpaceTeachFest» приурочений 20-ій річниці польоту першого космонавта України, Героя України Леоніда Каденюка.

В межах заходу заплановано проведення круглого столу «ЗНО та Вступ- 2018».

Також будуть представлені захопливі локації, серед яких: авіа-тренажер, вело-ракета, цифровий планетарій, VR-окуляри та багато інших цікавинок.

____________________

Запрошення взяти участь у роботі Регіонального історико-лінгвістичного форуму молодих науковців Житомирщини

____________________

Творчий конкурс робіт, приуроченому Дню української писемності й мови

____________________

Про проведення обласного інтелектуально-літературного конкурсу «Крізь терни до зірок»

____________________

Про проведення «Місячника знань дітьми правил безпеки життєдіяльності у дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладах Овруцького району» на тему «Навчаємось жити безпечно!» (наказ)

Постанова про проведення обласного місячника знань дітьми правил безпеки життєдіяльності

____________________

Конкурс "Кращий юний краєзнавець"

____________________

ІІ Міжнародний міждисциплінарний конкурс наукових і творчих робіт імені Володимира Маняка і Лідії Коваленко

____________________

Обласна етнолого-краєзнавча експедиція учнівської молоді «Чуття єдиної родини»

____________________

День захисника України

_____________________

До уваги практичних психологів та соціальних педагогів району!

Запрошуємо 17.10.2017 взяти участь в навчальному тренінгу "Психологічний супровід дитини в умовах інклюзивної освіти". Місце проведення: НВК "Овруцька гімназія імені Андрія Малишка - ЗОШ І ступеня". Реєстрація учсників з 9,00 до 9.45. Початок роботи о 10.00. Явка всіх обов'зкова!

_____________________

Про організацію фізкультурно-оздоровчих занять з учнями, віднесеними за станом здоровя до спеціальної медичної групи в 2017-2018 навчальному році

_____________________

Про затвердження плану заходів із вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні на період до 2020 року

_____________________

Про проведення благодійної акції "Назустріч мрії"

_____________________

Важливо!!! Про організацію інклюзивного навчання в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах району

_____________________

Увага!!! Щодо безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу

_____________________

Передплатна кампанія на педагогічну пресу (Видавнича група "Основа")

_____________________

І онлайновий етап Національного чемпіонату Прангліміне –змагань з  усного математичного рахунку

_____________________

Про проведення обласного етапу Всеукраїнської акції «День натураліста»

_____________________

Відповідно до Плану обласних масових заходів з дослідницько-експериментального напряму на базі комунального позашкільного навчального закладу «Житомирський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Житомирської обласної ради в листопаді 2017 року планується проведення осінньої школи Житомирського територіального відділення Малої академії наук України.

Просимо рекомендувати до навчання в очній осінній школі Житомирського територіального відділення Малої академії наук України учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, які планують брати участь у Всеукраїнському конкурсі-захисті Малої академії наук відповідно до наукових відділень за базовими дисциплінами (форма додається). Рекомендації необхідно надіслати до 02 жовтня 2017 року  на електронну адресу:ovruch16@ukr.net(з поміткою «Осіння школа МАН»).

Звертаємо Вашу увагу, що:

-      термін навчання у школі – 3 дні;

-      витрати на проживання та харчування здійснюються за рахунок організації, що відряджає;

-      орієнтовна вартість проживанняза добу як для учнів, так і керівників делегацій (супроводжуючих) – 50 грн.;

-      учасники заходу безкоштовним харчуванням забезпечуватися не будуть.

Форма заявки

___________________

Увага! Нова електронна адреса ЦДЮТ: ovruchcdut@ukr.net

___________________

книги ТОВ “ВИДАВНИЦТВО “МАМИНЕ СОНЕЧКО”

___________________

«Про здійснення шефства над військовими частинами Збройних сил України»

___________________

«Про затвердження плану заходів із вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні на період до 2020 року»

___________________

Щодо конкурсу на участь у навчанні з підвищення кваліфікації за програмою "Специфіка соціальної роботи з підлітками та молоддю вразливих категорій населення з врахуванням гендерно чутливого підходу, за участю мультидисциплінарних команд"

___________________

Про проведення Всеукраїнської школи-семінару "Спектроскопія молекул та кристалів"

___________________

Щодо впровадження в навчально-виховний процес проекту "Альфа"

Проект

___________________

Про набір слухачів у Всеукраїнські наукові профільні школи Малої академії наук України

___________________

Освітня платформа "Вчи.ком.юа"

___________________

Про покращення медичного профілактичного огляду дітей школярів та дітей дошкільного віку в 2017/2018 н.р.

___________________

Про проведення уроку "Я обираю здорові звички"

___________________

Волонтерська акція "Біологія - наука майбутнього"

___________________

Про проведення обласних етапів Всеукраїнських  заочних конкурсів та акцій

___________________

Про увільнення педпрацівників шкіл району на навчальні збори (наказ)

___________________

Увага!!! 13.09.2017. відбудеться засідання методичної комісії керівників шкільних методичних комісій класних керівників на базі Овруцької ЗОШ № 1 о 10,00

___________________

Про проведення  відбіркового етапу Всеукраїнського літературного конкурсу серед дітей на протипожежну тематику «Не жартуй з вогнем»

Умови конкурсу

____________________

Графік прийому тарифікаційних списків педпрацівників загальноосвітніх навчальних закладів на 2017-2018

____________________

Про проведення  профілактичних заходів щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму „Увага! Діти на дорозі!”.

Інформація щодо проведення конкурсу

____________________

Методичні рекомендації щодо проведення у 2017/2018 навчальному році ДНЯ ЗНАНЬ 

____________________

Про перевірку стану готовності навчальних закладів району до початку нового 2017-2018 навчального року

АКТ ПЕРЕВІРКИ  СТАНУ  ГОТОВНОСТІ  НАВЧАЛЬНОГО  ЗАКЛАДУ ДО  2017-2018 НАВЧАЛЬНОГО  РОКУ

Додатки до розпорядження "Про перевірку стану готовності навчальних закладів району до початку нового 2017-2018 навчального року" (Склад комісії, Графік перевірки стану готовності)

____________________

Інформація "Про визнання такими, що втратили чинність, Державні санітарні правила та норми "Влаштування і обладнання кабінетів комп'ютерної техніки в навчальних закладх та режим учнів на персональних комп'ютерах" ДСанПіН 5.5.6.009-98

____________________

УВАГА!!! Засідання методичної комісії заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів у зв'язку з виробничою необхідністю переноситься з 29.08.2017 на 23.08.2017. Місце проведення - ЦДЮТ. Час проведення засідання педагогів-організаторів - 10.00, заступників з виховної роботи - 12.00.

____________________

Методичні рекомендації па предметах на 2017/2018 н.р.

____________________

План проведення засідань районних методичних комісій серпень 2017 р.

_____________________

Графік проведення засідань  районних методичних комісій для педагогічних працівників навчальних закладів Овруцького району

_____________________

Орієнтовний графік проведення районних методичних заходів для педагогічних працівників навчальних закладів Овруцького району на 2017/2018 н.р.

_____________________

Конкурс "Нобелівська премія для освітян"

_____________________

Обговорення проектів програм для старшої школи

_____________________

Про проведення Х міжнародної науково-практичної конференції "Обдаровані діти-інтелектуальний потенціал держави"

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

_____________________

Про проведення Всеукраїнського хакатону для учнів МАН

Заявка

Інформація

_____________________

Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів відповідно до п.8.7, Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерством освіти і науки України від 18.02.2008 року № 94 (із змінами і доповненнями) звільнити переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад від  державної підсумкової атестації з предметів, з яких вони стали переможцями (у відповідних випускних класах). У додаток  до свідоцтва про базову загальну середню освіту або атестат про повну загальну освіту виставити річний та атестаційний бали з цих предметів – 12 балів.

_____________________

УМОВИ проведення районних змагань Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») - «Джура – Прикордонник - 2017»

Протоколи

_____________________

Лист благодійного фонду «Європейський міст»

_____________________

Житомирський державний університет імені Івана Франка, інститут філології та журналістики запрошують учнів 11 класів вашого району до участі у безкоштовному тренувальному тестуванні з іноземної мови (англійська, російська), яке відбудеться 29 квітня 2017 року.

_____________________

Про проведення виїзного семінару вчителів фізики та інформатики

_____________________

Про підсумки обласного етапу Всеукраїнської акції «День зустрічі птахів»

_____________________

Про підсумки обласного етапу Всеукраїнської акції «Годівничка»

_____________________

Про проведення Всеукраїнської екологічної акції «Зробимо Україну чистою разом!»

_____________________

Про визначення округів та базових населених пунктів, у яких будуть створені в 2017 році пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання в Житомирській області

_____________________

Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Мої права»

_____________________

Про запобігання негативним явищам у молодіжному середовищі

_____________________

31 річниця Чорнобильської катастрофи

_____________________

«Про проведення районного фестивалю-конкурсу вокального мистецтва «Кришталеві нотки» в напрямку «Естрадний спів»

_____________________

Тиждень правових знань «Закон у моєму житті»

_____________________

Про закінчення 2016-2017 навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у загальноосвітніх навчальних закладах району

_____________________

Про завершення опалювального сезону 2016-2017 років у навчальних закладах району 

_____________________

Про організацію літніх мовних таборів влітку 2017 року

_____________________

Про сприяння в обстеженні навчальних закладів Овруцького району щодо наявності вибухонебезпечних предметів та  проведення занять з вибухобезпеки.

_____________________

Про проведення 10 районного фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»

______________________

Календар юридичних у 2017 році
(святкових дат)

_____________________

V З’їзд творчої молоді Житомирщини  під гаслом «Обдарована молодь – майбутнє України»

_____________________

13-та учнівсько-студентська науково-практична конференція «Наш рідний край: історія і сьогодення»

_____________________

Про проведення ІІІ районного фестивалю-конкурсу читців художнього слова

______________________

Про проведення заходів із санітарного очищення та благоустрою територій населених пунктів району

Форма 1

Форма 2

______________________

Про проведення місячника Цивільного Захисту у навчальних закладах району

______________________

Результати районного конкурсу на краще володіння персональним компютером.

______________________

Про проведення районного інтелектуального конкурсу на краще володіння офісними програмами

Заявка на участь у конкурсі

______________________

Екстернат: алгоритм дій нормативно-правова база

______________________

Про затвердження Плану заходів щодо профілактики правопорушень серед дітей та учнівської молоді на 2017 рік.

______________________

Про проведення відбіркового етапу Всеукраїнської конференції-конкурсу науково-дослідних робіт школярів «Зоряний шлях»

______________________

Науково-освітні заходи та профорієнтаційні проекти НАУ

______________________

Про проведення ХІV обласного інтелектуального конкурсу на краще володіння офісними програмами

Щодо організаційних питань звертатися до Кирдан А.Н.

______________________

П О Л О Ж Е Н Н Я про проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних

______________________

Про підсумки атестаційної експертизи Сирницької загальноосвітньої шкли І-ІІ ступенів Овруцького району Житомирської області

Лист 1

Лист 2

______________________

Про проведення районногоетапу Всеукраїнського конкурсу учнівських колективів екологічної  просвіти «Земля – наш спільний дім»

______________________

Х обласний конкурс дитячого малюнку "Кожному мила своя сторона" (березень - квітень)

Лист 1

Лист 2

_______________________

Про проведення вебінарів до Дня безпечного Інтернету

_______________________

Акція "Сильні духом"

_______________________

План заходів з підготовки та відзначення 135-річчя від дня народження Івана Огієнка

Забезпечити проведення:

1) Тематичних конференцій, засідань за круглим столом, інших заходів, присвячених 135-й річниці від дня народження Івана Огієнка.

2) Виставок, краєзнавчих годин, бібілографічних оглядів, літературних читань, присвячених життєвому і творчому шляху видатного державного, релігійного і громадського діяча, всесвітньовідомого вченого, перекладача Івана Огієнка.

Інформувати відділ освіти до 30.01.2017

________________________

Про проведення Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» у 2016-2017 н.р       

________________________

Про проведення обласного етапу Х Міжнародного екологічного конкурсу

________________________

Конкурс "Охорона праці очима дітей"

________________________

Управління освіти і науки доводить до відома лист УДСНС України у Житомирській області від 29.120.2016 р. № 01-9/7134  щодо стану пожежної безпеки в області (додається)

Лист 1

Лист 2

_________________________

Про проведення Всеукраїнського конкурсу-гранту «Проект куточка живої природи Фельдман  Еко-парка»

_________________________

Про проведення Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму 

_________________________

Про проведення Всеукраїнського конкурсу юних зоологів і тваринників       

_________________________

Про проведення Всеукраїнського конкурсу «10х10» у 2017 році

_________________________

VІІ Всеукраїнський конкурс на кращий веб-сайт закладу освіти

Лист КПНЗ «Обласний центр НТТУМ»

Лист МОН

__________________________

Обговорення назв

__________________________

Про проведення Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму

(вікова категорія від 16 до 23 років включно)  

__________________________

Про проведення Всеукраїнського конкурсу «До чистих джерел» - 2016

__________________________

Про організацію ІІ Міжнародного українсько-литовського конкурсу малюнків «Здай кров заради життя»

__________________________

Про затвердження Плану заходів відділу освіти Овруцької райдержадміністрації щодо протидії  торгівлі людьми на період до 2020 року

__________________________

Про проведення Всеукраїнського тижня права в навчальних закладах району

__________________________

Увага!!! Директорам шкіл! Подати у відділ освіти до 25.11.2016 замовлення на похвальні листи та похвальні грамоти

Відповідальний Ващук Є.О.

__________________________

Надсилаємо для керівництва та використання у роботі лист Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Лист1

Лист 2

Лист 3

_________________________

Графік семінарів 2016/2017 н.р.

_________________________